امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 1118
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : 15 دی 1395 - 14:56 | 9875 بازدید | ارسال توسط :

نخبگان ورزشی در حقیقت عصاره ورزش‌هایی نظیر ورزش‌های همگانی است

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی ترکیب در نظر گرفته شده در شورای ورزش همگانی را در واقع بخشی از شورای اجتماعی و راهبرد سلامت دانست و افزود : پرداختن به ورزش همگانی خواست عمومی است و باید اقدامات لازم در جهت توسعه ورزش همگانی صورت پذیرد. استاندار گیلان با […]

نخبگان ورزشی در حقیقت عصاره ورزش‌هایی نظیر ورزش‌های همگانی است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی ترکیب در نظر گرفته شده در شورای ورزش همگانی را در واقع بخشی از شورای اجتماعی و راهبرد سلامت دانست و افزود : پرداختن به ورزش همگانی خواست عمومی است و باید اقدامات لازم در جهت توسعه ورزش همگانی صورت پذیرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه نباید این نشست‌ها صرف برگزاری جلسات باشد افزود : جلسات باید به صورت کاربردی برگزار گردد تا خدمات، سیاست‌گذاری و پشتیبانی لازم در توسعه ورزش همگانی شکل گیرد.

وی برضرورت ایجاد زمینه لازم جهت مشارکت حداکثری مردم در ورزش های همگانی تأکید کرد

و افزود : ورزش همگانی پایه حرکت‌های ورزشی و پرورش جسمی و روحی بوده که باید فضای جامعه را در جهت گسترش این مهم سوق دهیم.

استاندار گیلان ایجاد فضای مناسب فرهنگی و ورزشی در سطوح مختلف را از جمله کارهای اساسی شهرداران دانست و افزود : هر چند شهرداری‌ها از وضعیت درآمدی مناسبی برخوردار نیستند اما برخی از اقدامات نیازمند هزینه نبوده بلکه باید اندیشه، اهتمام و جدیت لازم وجود داشته باشد.

وی بر ضرورت اشاعه فرهنگ ورزش همگانی در جامعه تأکید کرد و با بیان اینکه همگی دست به دست هم دهیم تا این مهم تحقق یابد افزود : رسانه‌ها ، آموزش و پرورش وصدا و سیما می‌توانند نقش بسزایی را در اشاعه این فرهنگ ایفاء کنند .

img_2580

وی بر ضروت جلوگیری از تبدیل زمین‌های ورزشی به کاربری‌های دیگر تأکید کرد و افزود : باید تغییر کاربری زمین‌های ورزشی ممنوع شود.

دکتر نجفی جشنواره‌های استعدادیابی را از جمله اقدامات مثبت در توسعه ورزش برشمرد و افزود : نخبگان ورزشی در حقیقت عصاره ورزش‌هایی نظیر ورزش‌های همگانی است.

استاندار گیلان بر ضرورت فراهم نمودن انگیزه لازم جهت حضور هر چه بیشتر مردم در عرصه‌های ورزشی تاکید کرد و افزود : عدم استفاده مردم از غداهای ناسالم نیازمند فرهنگ سازی است .

در ادامه این نشست هریک از اعضاء به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و با رهنمود و دستورات استاندار گیلان تصمیمات لازم در هر بخش اتخاذ شد .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد