امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 4091
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395 - 16:41 | 2369 بازدید | ارسال توسط :

ندامتگاه تربیتی غرب گیلان(زندان ضیابر) به دست فرماندار نهال کاری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ مهندس فتح اللهی صبح امروز همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی با حضور در اداره منایع طبیعی شهرستان صومعه سرا بهمراه جمعی از مسئولین ، با رییس و کارکنان این مجموعه دیدار و از نزدیک فرا رسیدن هفته منابع طبیعی را به ایشان تبریک گفت. فرماندار صومعه سرا […]

ندامتگاه تربیتی غرب گیلان(زندان ضیابر) به دست فرماندار نهال کاری شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ مهندس فتح اللهی صبح امروز همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی با حضور در اداره منایع طبیعی شهرستان صومعه سرا بهمراه جمعی از مسئولین ، با رییس و کارکنان این مجموعه دیدار و از نزدیک فرا رسیدن هفته منابع طبیعی را به ایشان تبریک گفت.

فرماندار صومعه سرا همچنین به مناسبت ۱۵ اسفند روز درختکاری به پارک ساحلی تولمشهر رفته و در فضای سبز این پارک به کاشت نهال  و نیز ندامتگاه تربیتی غرب گیلان(زندان ضیابر) رفت و در این  اماکن اقدام به کاشت نهال کرد.

لازم به ذکر است منابع طبیعی  شهرستان صومعه سرا در این روز حدود ۱۲۰۰۰ اصله نهال در بین ادارات مدارس دانشگاهها و نماز جمعه بصورت رایگان جهت کاشت هدیه تا  ترویج فرهنگ درختکاری در بین مردم نهادینه شود. download (13)download (12)download (10) download (11)

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد