به گزارش صفیر گبلان،تیم فوتبال نفت تهران با برتری برابر سپاهان اصفهان به فینال رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور صعود کرد. علی دایی نیز در صحنه ای مشکوک از کنار زمین اخراج شد. به گزارش صفیر گیلان به نقل از خبرگزاری مهر؛ مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور […]

به گزارش صفیر گبلان،تیم فوتبال نفت تهران با برتری برابر سپاهان اصفهان به فینال رقابت های جام حذفی باشگاه های کشور صعود کرد. علی دایی نیز در صحنه ای مشکوک از کنار زمین اخراج شد.
به گزارش صفیر گیلان به نقل از خبرگزاری مهر؛ مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور بعدازظهر امروز با دیدار تیم های سپاهان اصفهان و نفت تهران در ورزشگاه نقش جهان پیگیری شد که این دیدار با برتری یک بر صفر نفت به پایان رسید. ایمان مبعلی(۴+۴۵) از روی نقطه پنالتی برای نفت گل زد.2322170
در این دیدار که با استقبال خوب تماشاگران همراه شد دو تیم در نیمه اول نمایش کم رمقی داشتند و نتوانستند موقعیت هایی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند.
مصدومیت محمد قاضی مهاجم تیم فوتبال نفت تهران مهمترین اتفاق نیمه اول بود که نتوانست به بازی ادامه بدهد و تعویض شد. در اواخر نیمه اول تیم نفت صاحب یک ضربه پنالتی شد که این ضربه را ایمان مبعلی به گل تبدیل کرد.
در نیمه دوم شرایط متفاوت شد و دقایق پایانی به جنجال کشیده شد. پس از آنکه تیم علی دایی در دقیقه ۶۸ به دنبال اخراج توحید غلامی ۱۰ نفر شده بود تیم سپاهان فشار حملاتش را بیشتر کرد و در دقایق پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما ضربه حساس و سرنوشت ساز را احسان حاجی صفی به بیرون زد.
در صحنه اعلام پنالتی علی دایی اعتراض زیادی به داور داشت و حتی به تیمش دستور خروج از زمین را هم داد اما در نهایت از کنار زمین اخراج شد. دایی اما همچنان به ماندن کنار زمین اصرار داشت و دقایقی از وقت بازی را تلف کرد اما در نهایت دقایق پایانی با فشار حملات سپاهان سپری شد.
در ثانیه های پایانی شجاع خلیل زاده مدافع سپاهان با بوعذار بازیکن نفت درگیری فیزیکی پیدا کردند و هر دو با کارت قرمز از زمین اخراج شدند. نفت این بازی را ۹ نفره به پایان برد.
تیم فوتبال نفت تهران با این برد ارزشمند به دیدار فینال راه پیدا کرد و باید منتظر برنده دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی باشد که روز شنبه برگزار می شود.