امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 6259
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 02 خرداد 1396 - 13:47 | 957 بازدید | ارسال توسط :

نمایشگاه کتاب « جلوه های ایثار» در شهرستان شفت برپا می شود

به گزارش صفیر گیلان؛زینب عزیزپور  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به ویژه عملیات بیت المقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: نهادکتابخانه ها به عنوان یک نهاد فرهنگی در چنین مناسبتی های برنامه های مناسب و با محتوای انقلابی برگزار می کند. وی افزود:  برپایی نمایشگاه های کتاب، عکس و یا […]

نمایشگاه کتاب « جلوه های ایثار» در شهرستان شفت برپا می شود

به گزارش صفیر گیلان؛زینب عزیزپور  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به ویژه عملیات بیت المقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: نهادکتابخانه ها به عنوان یک نهاد فرهنگی در چنین مناسبتی های برنامه های مناسب و با محتوای انقلابی برگزار می کند.

وی افزود:  برپایی نمایشگاه های کتاب، عکس و یا برگزاری نشست و گفتمان با موضوع انقلابی بخشی از برنامه هایی است که توسط این نهاد در مناسبت های مختلف برگزار می شود.

رئیس کتابخانه های عمومی شفت به برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه بیش از ۱۵۰ جلد کتاب در قالب ۱۰۰ عنوان به نمایش گذاشته می شود.

وی با اشاره به موضوع و عنوان کتاب های به نمایش گذاشته شده است ، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس، شهادت و ایثار، آزادسازی خرمشهر، روایات دوران هشت سال دفاع مقدس از زبان رزمندگان و پرستاران بخشی از عناوین کتاب های به نمایش گذاشته شده است.

عزیزپور با بیان اینکه این نمایشگاه در سطح تمامی کتابخانه های شهری و روستای شهرستان شفت برگزار می شود، تصریح کرد: علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه ها در حوزه شهری از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۹ عصر و در کتابخانه های حوزه روستایی از ۸ صبح الی ۱۴ عصر مراجعه کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت یک هفته در کتابخانه های شهرستان برپا است، ادامه داد:  نمایشگاه عکس دفاع مقدس نیز همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر در کتابخانه ها برپا می شود./مهر

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد