امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 19 January , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ - 16 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 4320
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲ | 1854 بازدید | ارسال توسط :

نوروز ۹۶ نوروز سیاسی است/ سرعت گیرهای شهر غیر استاندارد هستند/کلوچه فومن طعم و کیفیت ندارد/ خروج کالای چینی از مراکز عرضه صنایع دستی در مناطق گردشگری

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛ اسماعیل پور فرماندار فومن در جلسه ستاد تسهیلات سفر نوروز ۹۶ ضمن  آمادگی دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان :شهرستان فومن افتخار  و اعتبار صنعت گردشگری گیلان و ایران است باید این موقعیت حفظ شود. وی نوروز ۹۶ را نوروز سیاسی خواند و گفت:از ۳۰ اسفند ماه […]

نوروز ۹۶ نوروز سیاسی است/ سرعت گیرهای شهر غیر استاندارد هستند/کلوچه فومن طعم و کیفیت ندارد/ خروج کالای چینی از مراکز عرضه صنایع دستی در مناطق گردشگری

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛ اسماعیل پور فرماندار فومن در جلسه ستاد تسهیلات سفر نوروز ۹۶ ضمن  آمادگی دستگاه های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان :شهرستان فومن افتخار  و اعتبار صنعت گردشگری گیلان و ایران است باید این موقعیت حفظ شود.

وی نوروز ۹۶ را نوروز سیاسی خواند و گفت:از ۳۰ اسفند ماه ما ثبت نام کاندیداها را داریم که این شروع استارت انتخابات است و خود به خود ترافیک در شهر ایجاد می شود.

وی به سرعت گیرها در سطح شهر اشاره و افزود:سرعت گیرها در این شهر استاندارد نبوده  و بیشترین اسیب را به ماشین به ویژه اکسل ماشین می زنند.

وی از معاون عمرانی استانداری گیلان خواست تا بر این موضوع رسیدگی کند وگرنه به استاندار و وزیر نامه خواهم داد.

وی شهرداریها را عوامل اصلی حذف سرمایه های شهر  خواند و گفت: اگر مسافری بیاید و علت اسیب دیدگی خودروی خود را به خصوص اسیب دیدگی اکسل خودرو را سرعت گیر بخواند من از اعتبارات شهرداری ۱۰ میلیون تومان کم خواهم کرد .

اسماعیل پور در بخشی دیگر از سخنانش به کلوچه های فومن اشاره کرد و گفت: کلوچه  فومن طعم و کیفیت خوب ندارد و هر نانوایی کلوچه پز شده در حالی که کلوچه برند شهرستان فومن است.

وی ازتعزیرات، رئیس صنعت و معدن و تجارت و اتاق اصناف خواست تا این موضوع را پیگیری  کنند.

ایشان از فرماند نیروی انتظامی خواست تا برای حل مشکلات بازارایان  وتسهیل در عبور و مرور و ترافیک  تدابیری بیاندیشد تا مسافران در ترافیک نمانند.

فرماندار فومن از مقفول ما ندن صنایع دستی در این شهرستان خبر داد و گفت :خروج کالای چینی از مراکز عرضه صنایع دستی در مناطق گردشگری و فروشگاه های سطح شهر باید با سرعت انجام شود.

وی نگاه سازنده و متکی بر تولید داخلی را موجبات توسعه پایدار خواند و گفت:صنعت گردشگری و صنایع دستی می تواند مشکلات بیکاری جوانان را به حداقل برساند اگر برنامه ریزی منسجم و منظم داشته باشیم.وی از خبرنگاران خواست تا نوروز را با نشاطهمراه کنند و مدیران هم  نظافت مسیر و رنگ امیزی سطح شهرها  را داشته باشند زیرا این شهر با تمدن و پیشینه فرهنگی  است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد