امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 25 September , 2021
امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰ - 18 صفر 1443
شناسه خبر : 49401
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, گیلان تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰ | 13 بازدید | ارسال توسط :
با پیگیری های مستمر:

واکسیناسیون کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان آغاز شد

صفیر گیلان؛در راستای تامین برق مطمئن و پایدار و حفظ پایداری شبکه و استمرار خدمت رسانی، با مکاتبات و پیگیری های متعدد و مستمر، واکسیناسیون کارکنان شرکت برق منطقه ای آغاز شد.

واکسیناسیون کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان آغاز شد
به گزارش صفیر گیلان“بهمن داراب زاده” مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با توجه به مسئولیت خطیر این شرکت در راستای تامین برق مطمئن و پایدار و حفظ پایداری شبکه و استمرار خدمت رسانی، با مکاتبات و پیگیری های متعدد و مستمر، واکسیناسیون کارکنان شرکت برق منطقه ای آغاز شد.

وی افزود: تعدادی از کارکنان شرکت واکسینه شدند و برای مابقی کارکنان نیز روند واکسیناسیون ادامه دارد و به زودی تمامی کارکنان واکسینه خواهند شد.

داراب زاده گفت: با توجه به اینکه کارکنان شرکت، مشاغل حساس و پرخطری را برعهده داشتند و پایداری شبکه انرژی برق استان از اهمیت بسزایی برخوردار بود، واکسیانسیون کارکنان ضروری بود که خوشبختانه این مهم آغاز شد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با توجه به مسئولیت مهم و حساس تامین برق مردم شریف و فهیم استان، به منظور جلوگیری از هر گونه خللی در این وظیفه، پایش مستمر کارکنان از نظر سلامتی و پیشگیری از کرونا ادامه خواهد یافت و این موضوع به صورت مستمر و هوشمندانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد