به گزارش صفیر گیلان، سیدجلال حسینی در خصوص صحبت‌های علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس پس از پایان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن که عنوان کرده بود بعد از بازی با الوحده از این تیم جدا خواهد شد، گفت: بیرانوند یکی از بهترین گلرهای ایران است که هرگاه برای پرسپولیس یا تیم ملی بازی می‌کند، با […]

سید جلال حسینی و کامیابی نیا

به گزارش صفیر گیلان، سیدجلال حسینی در خصوص صحبت‌های علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس پس از پایان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن که عنوان کرده بود بعد از بازی با الوحده از این تیم جدا خواهد شد، گفت: بیرانوند یکی از بهترین گلرهای ایران است که هرگاه برای پرسپولیس یا تیم ملی بازی می‌کند، با همه وجود به میدان می‌رود، البته او پسر حساسی است و با احساس است. حالا اگر حرفی زده به خاطر عصبانیتی بوده که بعد از بازی به آن دچار شده است.

وی ادامه داد: بیرانوند گلر اول فوتبال ایران و تیم ملی است و همه هواداران پرسپولیس او را دوست دارند. هیچ کسی تلاش‌های بیرانوند را از یاد نخواهد برد و همه می‌دانند که او زحمات زیادی برای پرسپولیس و تیم ملی کشیده است.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: حرف‌هایی که بیرانوند بعد از بازی زد به خاطر عصبانیت و از روی احساس بود، او به خاطر اتفاقاتی که افتاده بود خیلی ناراحت و عصبانی بود، اما من که با او صحبت کردم او هم آرام‌تر شده بود و مطمئناً با همه وجود در کنار پرسپولیس خواهد بود. حضور بیرانوند یک نقطه قوت برای تیم ما به حساب می‌آید.

منبع فارس