امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 24 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ - 18 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 5592
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹ | 20594 بازدید | ارسال توسط :

واکنش سیدجلال به خداحافظی بیرانوند

به گزارش صفیر گیلان، سیدجلال حسینی در خصوص صحبت‌های علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس پس از پایان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن که عنوان کرده بود بعد از بازی با الوحده از این تیم جدا خواهد شد، گفت: بیرانوند یکی از بهترین گلرهای ایران است که هرگاه برای پرسپولیس یا تیم ملی بازی می‌کند، با […]

واکنش سیدجلال به خداحافظی بیرانوند
سید جلال حسینی و کامیابی نیا

به گزارش صفیر گیلان، سیدجلال حسینی در خصوص صحبت‌های علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم پرسپولیس پس از پایان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن که عنوان کرده بود بعد از بازی با الوحده از این تیم جدا خواهد شد، گفت: بیرانوند یکی از بهترین گلرهای ایران است که هرگاه برای پرسپولیس یا تیم ملی بازی می‌کند، با همه وجود به میدان می‌رود، البته او پسر حساسی است و با احساس است. حالا اگر حرفی زده به خاطر عصبانیتی بوده که بعد از بازی به آن دچار شده است.

وی ادامه داد: بیرانوند گلر اول فوتبال ایران و تیم ملی است و همه هواداران پرسپولیس او را دوست دارند. هیچ کسی تلاش‌های بیرانوند را از یاد نخواهد برد و همه می‌دانند که او زحمات زیادی برای پرسپولیس و تیم ملی کشیده است.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: حرف‌هایی که بیرانوند بعد از بازی زد به خاطر عصبانیت و از روی احساس بود، او به خاطر اتفاقاتی که افتاده بود خیلی ناراحت و عصبانی بود، اما من که با او صحبت کردم او هم آرام‌تر شده بود و مطمئناً با همه وجود در کنار پرسپولیس خواهد بود. حضور بیرانوند یک نقطه قوت برای تیم ما به حساب می‌آید.

منبع فارس

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد