امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 47671
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, فومن, گزارش, گیلان تاریخ انتشار : ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳ | 46 بازدید | ارسال توسط :
 سردار محمد عبدالله پور در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه فومن

ورود اﺳﺘﺮاﺗﮋﻳﻚ سپاه به ﺟﺎﻳﮕﺎه زن و ﺧﺎﻧﻮاده در ﺟﻨﮓ ﻧﺮم دشمن امری الزامی است/طرح مواسات نمونه بارز خدمت به خلق خدا در گرفتاری‌ها است/سیستم درب و داغون بانکی باید به سمت بانک اقتصادی اسلامی سوق داده شود

صفیر گیلان،سرهنگ عبدالله پور با اشاره به اینکه سپاه باید با نگاه استراتژیک به سمت جنگ نرم دشمن  علیه زنان و مادران برود زیرا چون از جامعه زنان پاک ،شهدا تربیت می شود گفت:.

ورود اﺳﺘﺮاﺗﮋﻳﻚ سپاه به ﺟﺎﻳﮕﺎه زن و ﺧﺎﻧﻮاده در ﺟﻨﮓ ﻧﺮم دشمن امری الزامی است/طرح مواسات نمونه بارز خدمت به خلق خدا در گرفتاری‌ها است/سیستم درب و داغون  بانکی باید به سمت بانک اقتصادی اسلامی سوق داده شود
به گزارش خبرنگار صفیر گیلان از فومن؛  در مراسمی با حضور سردار محمد عبدالله پور ، فرمانده سپاه قدس گیلان وفرماندار و دیگر مسولان نظامی و انتظامی با قدردانی زحمات سه  ساله سرهنگ پاسدار جانباز ، سرهنگ پاسدار محسن جعفری به عنوان فرمانده سپاه جدید شهرستان فومن معرفی شد.
سردار عبداِله پور  در این مراسم ضمن تبریک اعیاد و دهه کرامت با بیان اینکه سپاه باید در همه جا حضور فعال و پر رنگ داشته باشد  گفت: نباید محرومان در روستاها رنج ببرند.
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سرهنگ حمید جانباز با تمام توان کار کرده است و وظیفه خودش را به عنوان یک پاسدار به خوبی انجام داده است و بنده به عنوان فرمانده‌ی از ایشان رضایت دارم گفت:سرهنگ محسن جعفری فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت بوده‌اند که جمعیت ۷۲۰هزار نفری را شامل می‌شد.
وی افزود:جناب سرهنگ شوشتری نیز به‌عنوان جانشین سپاه فومن به جای آقای بهرامی که بازنشسته شده‌اند معرفی می‌شوند و قطعا آقای بهرامی از پاسداران الگوی ما هستند.
سردار محمد عبدالله پور به واکسیناسیون کرونا اشاره و افزود؛مسئله واکسیناسیون کرونا از شنبه با جدیت  توسط سپاه قدس گیلان دنبال و به زودی باید واکسناسیون جمعیت شهرستان جمع شود.
وی به همت مردم گیلان در این برهه که همه مشکل اقتصادی دارند اشاره و افزود؛کاروان تانکر  آب و آب معدنی نمونه بارز حس نوعدوستی  مردم گیلان بود که به خوزستان ارسال شد.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه ۵۳۲ میلیون تومان توسط مردم برای خوزستان در گیلان جمع‌آوری شد گفت:۱۹۶۲ گوسفند توسط پایگاه‌های مقاومت ذبح و در بین نیازمندان توزیع شد
سرهنگ عبدالله پور گیلان را توریستی و گردشگری خواند و گفت: در زمینه واکسیناسیون با استاندار گیلان در میان گذاشته‌ایم که سپاه این مسئولیت را برعهده بگیرد تا سرعت بخشی ایجاد شود زیرا با  این جمعیت شناور باید واکسن به ۷ هزار در روز برسد  نه زیر هزار نفر در شهرستان باشد.
وی تاکید کرد؛پایگاههای مقاومت باید بیشتر فعال شوند و باید در کار حرفه و اشتغال ورود کنند.
  فرمانده سپاه  قدس گیلان با تاکید بر اینکه سیستم بانکی امروز درب و داغون است گفت:بانکها و زوایای بانک باید به سمت بانک اقتصادی اسلامی بروند و برای روستائیان وام خود اشتغالی را آسان پرداخت کنند و پایگاه‌های مقاومت در این زمینه کار کنند.

طرح مواسات  طرح معجزه گری خدمت به خلق خدا در گرفتاری‌ها است 

سرهنگ عبدالله پور به قدرت ایران در جنگ سرد اشاره و افزود؛ سپاه باید با نگاه استراتژیک به سمت جنگ نرم دشمن  علیه زنان و مادران برود زیرا چون از جامعه زنان پاک ،شهدا تربیت می شود.
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت؛ در حوزه اقتصادی کمی کشور به هم ریخته است و سپاه باید بار را به دوش بگیرد و نباید بار بر دوش کسی بگذارد .
طرح مواسات را  طرح معجزه گری خواند که امنیت را رقم زد و امروز  اعتراضات مردم خوزستان به حق است و  برای آب باید  داد بزنند و اینجا نیز ما نیازمند طرح مواسات هستیم.

 فرمانده سپاه قدس گیلان  امروز مسئله اقتصادی  و تحریم مردم را آزار می دهد و سپاه به عنوان ذوالفقار ولایت و ابوالفضل علمدار است و سپاه باید به فساد در ادارات  ورود داشته باشد تا جلوی ماسد اداری در دولت جدید گرته شود..

جعفری بسیج رسانه

سرهنگ تمام پاسدار محسن جعفری و
سوابق:
مسئول تبلیغات سپاه قدس گیلان
مسئول دارالقرآن سپاه رشت
مسئول کانونهای مساجد و سمعی بصری سپاه رشت
مسئول اردویی سپاه رشت
مسئول فضای مجازی سپاه رشت
مسئول معاونت فرهنگی سپاه رشت
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی سپاه رشت
رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان
معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان
جانشین فرماندهی سپاه رشت

 

نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد