امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 29 October , 2021
امروز : جمعه, ۷ آبان , ۱۴۰۰ - 23 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 44046
  پرینتخانه » اخبار, انتخاب سردبیر, فرهنگی و اجتماعی, گیلان تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲ | 212 بازدید | ارسال توسط :
فرزند شهید مدافع حرم «حسین جوینده»:

پدرم رفت تا پدران دیگری در خطر نباشند/پدر شهادتش را از امام رضا(ع) خواسته‌ بود

زهراضحی جوینده با بیان اینکه پدر در سفر زیارتی امام رضا(ع) خواسته‌ بود که شهادت نصیبش شود گفت: حالا میفهمیم که پدر در حرم امام رضا(ع) خواسته بود تا پرواز کند و به رفقای شهیدش بپیوندد.

پدرم رفت تا پدران دیگری در خطر نباشند/پدر شهادتش را از امام رضا(ع) خواسته‌ بود
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛دختر پاسدار شهید مدافع حرم «حسین جوینده» با بیان اینکه با حاضر شدن بر سر مزار پدر از او میخواهیم که مثل خودش روسپید باشیم و شهادت نصیبمان شود گفت: بابا حسین من، مثل تمام شهدا دو حرف مهم داشت، اول ولایت و دوم حجاب، بنابراین ما هم مثل پدر به این دومسئله تاکید می‌کنیم و حرف پدر را سرلوحه کار خود میدانیم.

زهراضحی جوینده، در مراسم سالگرد شهادت پدر با اشاره به دلتنگی خود و برادرانش از فراق پدر اظهار کرد: پدرم رفت تا پدران دیگری در خطر نباشند و با آرامش در کنار فرزندان خود باشند اگرچه به خاطر رفتن پدر ناراحت نیستم اما کار دل، دلتنگیست و من هم دلتنگ پدر می‌شوم.

وی با اشاره به خاطرات خود نسبت به حضور پدر در خانه از جمله دیدن نقاشی‌ها، بازی‌ها و صحبت کردن‌ها گفت: پدر همواره با زبانی شیرین و گویا از اهمیت چادر بر سرم و گوش دادن به حرف‌های رهبر عزیزمان برایم سخن می‌گفت و تاکید می‌کرد تا با خوب درس‌خواندن و مراقبت از مادر کارهای بزرگی انجام دهم.

دختر پاسدار شهید حسین جوینده با اشاره به عبادات پدر و اشک‌های خالصانه‌ او در برابر خدا افزود: پدر همیشه ما را به  نمازخواندن و خواندن زیارت عاشورا دعوت می‌کرد و بر آن تاکید داشت.

زهرا با بیان اینکه پدر در سفر زیارتی امام رضا(ع) خواسته‌ بود که شهادت نصیبش شود گفت: حالا میفهمیم که پدر در حرم امام رضا(ع) خواسته بود تا پرواز کند و به رفقای شهیدش بپیوندد.

وی با بیان اینکه با حاضر شدن بر سر مزار پدر از او میخواهیم که مثل خودش روسپید باشیم و شهادت نصیبمان شود افزود: بابا حسین من، مثل تمام شهدا دو حرف مهم داشت، اول ولایت و دوم حجاب، بنابراین ما هم مثل پدر به این دومسئله تاکید می‌کنیم و حرف پدر را سرلوحه کار خود میدانیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد