امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 6 August , 2021
امروز : جمعه, ۱۵ مرداد , ۱۴۰۰ - 28 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 6675
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹ | 2453 بازدید | ارسال توسط :

پرداخت بیش از ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات بمنظور تأمین سرمایه در گردش فعالیت‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در گیلان

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اظهار داشت : در اردیبهشت ماه سالجاری بیش از ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات به منظور تأمین سرمایه در گردش فعالیت‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در گیلان پرداخت شد. به گزارش صفیر گیلان،مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری اظهار داشت : در اجرای تفاهم نامه […]

پرداخت بیش از ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات بمنظور تأمین سرمایه در گردش فعالیت‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در گیلان

مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اظهار داشت : در اردیبهشت ماه سالجاری بیش از ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات به منظور تأمین سرمایه در گردش فعالیت‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در گیلان پرداخت شد.

به گزارش صفیر گیلان،مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری اظهار داشت : در اجرای تفاهم نامه منعقده فی مابین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، صندوق توسعه ملی و بانک کشاورزی ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات به منظور تأمین منابع سرمایه در گردش فعالیت‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی در اختیار واحدهای تولیدی مستقر در روستاهای استان گیلان قرار گرفت.

وی گفت :  این تسهیلات با مجوز تخصیص اعتبار صندوق توسعه ملی کشور و از طریق دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان و به عاملیت بانک کشاورزی استان به طرح‌هایی همچون شالیکوبی، بسته‌بندی زیتون و فرآوری آن و کشتارگاه صنعتی پرداخت شده است.

سیدنژاد خاطر نشان ساخت : تفاهم نامه مذکور یکی از تفاهم نامه‌های منعقده فی مابین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بانک های عامل به منظور حمایت از طرح‌های اشتغالزا در راستای حمایت از تولید، اشتغال و ارتقای درآمد روستاییان می‌باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد