امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 14197
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 01 اسفند 1396 - 23:03 | 2331 بازدید | ارسال توسط :

پروژه تصفیه خانه سراوان دچار هرج و مرج شده است/پرهیز از نگاه سلیقه ای به پروژه ها در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت

صفیر گیلان؛رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت گفت: از نگاه سلیقه ای نسبت به پروژه های عمرانی در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت باید خودداری شود. رضا رسولی افزود: جزئیات بودجه شهرداری در کمیسیون های تخصصی شورا بررسی می شود و کمیسیون عمران شورا در تلاش است تا پروژه های نیمه تمام شهرداری در […]

پروژه تصفیه خانه سراوان دچار هرج و مرج شده است/پرهیز از نگاه سلیقه ای به پروژه ها در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت

صفیر گیلان؛رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت گفت: از نگاه سلیقه ای نسبت به پروژه های عمرانی در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت باید خودداری شود.
رضا رسولی افزود: جزئیات بودجه شهرداری در کمیسیون های تخصصی شورا بررسی می شود و کمیسیون عمران شورا در تلاش است تا پروژه های نیمه تمام شهرداری در بودجه سال آینده تعیین تکلیف شوند.
وی با بیان اینکه بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت بر اساس روش های اصولی تهیه شده است تصریح کرد: در بررسی بودجه سال آینده شهرداری رشت باید به اولویت های شهر توجه شود.
رسولی با بیان اینکه پروژه تصفیه خانه سراوان دچار هرج و مرج شده است گفت: در این حوزه یکسری هرج و مرج و نگرانی هایی وجود دارد و احتمال رانش مجدد زباله در سراوان یکی از این دغدغه ها است.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت افزود: میزان تولید شیرآبه سراوان ۳ لیتر در ثانیه تخمین زده شده و این مقدار در روزهای بارانی افزایش پیدا می کند.
وی با بیان اینکه نیازمند بررسی های دقیق تر در حوزه سراوان هستیم گفت: احداث تصفیه خانه در سراوان باید بر اساس میزان تولید شیرآبه و… اجرایی شود و امیدوارم در اجرای پروژه های عمرانی مربوط به این حوزه دقت و توجه صورت بگیرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد