امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 51899
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اقتصادی, گیلان تاریخ انتشار : ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۴۳ | 33 بازدید | ارسال توسط :
تسهیلات صنعت برق به شركت های دانش بنیان

پروژه های بهینه سازی و مدیریت مصرف برق حمایت می شوند

صفیر گیلان؛براساس  بند “ز” تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰، وزارت نیرو مکلف است بخشی از منابع حاصل از افزایش بهای برق برخی از صنایع بزرگ را تا سقف سیزده هزار میلیارد صرف اعطای تسهیلات خطرپذیر به شرکت های دانش بنیان صنعت برق و شرکت های فعال در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی نماید.

پروژه های بهینه سازی و مدیریت مصرف برق حمایت می شوند

به گزارش صفیر گیلان؛ به نقل از پایگاه خبری توانیر،  براساس  بند “ز” تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰، وزارت نیرو مکلف است بخشی از منابع حاصل از افزایش بهای برق برخی از صنایع بزرگ را تا سقف سیزده هزار میلیارد صرف اعطای تسهیلات خطرپذیر به شرکت های دانش بنیان صنعت برق و شرکت های فعال در حوزه اصلاح الگوی مصرف انرژی نماید.
با توجه به این تکلیف قانونی، دبیرخانه کارگروه راهبری مصارف بند “ز” تبصره ۱۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ که دستور مدیرعامل شرکت توانیر در پژوهشگاه نیرو آغاز به کار کرده است.
براین اساس،  این دبیرخانه از شرکت های فعال در زمینه بهینه سازی و مدیریت مصرف انرژی الکتریکی و شرکت های دانش بنیان در کلیه زمینه های مرتبط صنعت برق دعوت به همکاری کرده و برای حمایت از آنان اعلام آمادگی نموده است.
این گزارش می افزاید: این شرکت ها می توانند جهت اخذ تسهیلات، طرح ها و پروژه های خود را از طریق لینک های اعلام شده در آدرس https://www.nri.ac.ir/Technology/RTF به دبیرخانه ارائه نمایند.
شرکت های علاقمند تا ۷ آذر ماه فرصت دارند نخستین سری طرح ها و پروژه های خود را برای اخذ تسهیلات از منابع شرکت توانیر در سامانه مذکور بارگذاری نمایند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد