امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 18 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ - 15 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 15060
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲ | 2592 بازدید | ارسال توسط :

پسماند خشک بدهید؛ ماهی قرمز و بذر گیاه بگیرید

 صفیر گیلان؛سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت طرح نوروزی اهدای ماهی قرمز سفره ی هفت سین  و بذر گیاه را به شهروندان رشتی اجرا کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همواره یکی از دغدغه های مدیریت شهری و سازمانهای شهرداری ایجاد شور و نشاط اجتماعی با ارائه ی خدمات مختلف به شهروندان […]

پسماند خشک بدهید؛ ماهی قرمز و بذر گیاه بگیرید

 صفیر گیلان؛سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت طرح نوروزی اهدای ماهی قرمز سفره ی هفت سین  و بذر گیاه را به شهروندان رشتی اجرا کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همواره یکی از دغدغه های مدیریت شهری و سازمانهای شهرداری ایجاد شور و نشاط اجتماعی با ارائه ی خدمات مختلف به شهروندان است.
بر پایه ی این گزارش در راستای تحقق این هدف و به منظور فرهنگسازی برای تفکیک زباله از مبدا، این سازمان به همه ی شهروندان گرامی رشت که پسماندهای خشک 

 

خود را تحویل دهند، ماهی قرمز و بذر گیاهان مختلف هدیه می دهد.
در اجرای این طرح نوروزی که با هدف افزایش مشارکت اجتماعی در طرحها و برنامه های مدیریت شهری اجرایی شده؛ به شهروندان گرامی در ازای تحویل پسماندهای خشک از جمله کاغذ، مقوا، پلاستیک، پت، شیشه و… ماهی قرمز سفره ی هفت سین و بذر گل و گیاه اهدا خواهد شد.
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت همچنین اعلام کرد: اجرای این طرح هم اکنون شروع شده و تا سال نو و فرا رسیدن نوروز ادامه خواهد یافت.
شهروندان گرامی می توانند از هم اکنون با تحویل پسماندهای خشک خود به کانکسهای جمع آوری محلات مختلف در این طرح شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد