امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 1885
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 03 بهمن 1395 - 23:54 | 3810 بازدید | ارسال توسط :

پل فومن پر چین و چروک،بیمارستان فومن مرده و خاموش است/تغییرات شخص سالاری نیست شایسته سالاری است/مدیران با خدمت به مردم ارزش پیدا میکنند.

  به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ؛حجت السلام محمد مهدی افتخاری در شامگاه امشب در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان فومن ضمن تقدیر از استاندار گیلان که همیشه همراه و یاور مسئولان است گفت:از فرصتها استفاده کنیم و این تغییرات شخص سالاری نیست بلکه بر اساس شایسته سالاری است. وی با اشاره به اینکه شهرستان […]

پل فومن پر چین و چروک،بیمارستان فومن مرده و خاموش است/تغییرات شخص سالاری نیست شایسته سالاری است/مدیران با خدمت به مردم ارزش پیدا میکنند.

 

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان ؛حجت السلام محمد مهدی افتخاری در شامگاه امشب در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان فومن ضمن تقدیر از استاندار گیلان که همیشه همراه و یاور مسئولان است گفت:از فرصتها استفاده کنیم و این تغییرات شخص سالاری نیست بلکه بر اساس شایسته سالاری است.

photo_2017-01-22_11-51-54

وی با اشاره به اینکه شهرستان فومن در حوزه عمرانی عقب ماندگی دارد گفت:تلاش کنیم تا این شهرستان رنگ آبادانی به خود بگیرد و خدمت به مردم داشته و بازیچه حزب و گروهها نباشیم.

افتخاری با اشاره به اینکه با کمک استاندار در بروز و شکوفایی استان تلاش کنیم گفت: گیلان سرشار از زیبایی هاست و باید این زیبایی فقط در کتاب و تابلو ها گفته نشود بلکه بسترها برای  شکوفایی این توانمندی فراهم شود   .

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به اینکه شهرستان فومن  با مشکلات و کمبودهای  زیادی   دست و پنجه نرم می کند گفت: علت حضورم در کمیسیون عمران بخاطر این بود  که دیدم عمران منطقه نمایندگی من خراب و نیازمند سازندگی است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه در چند حوزه شهرستان فومن نیازمند کمک است گفت:وضعیت بیمارستان ما بسیار اسف بار و این بیمارستان مرده و خاموش است.

وی شهرک های صنعتی را در شهرستان با وضعیت مطلوب مطرح و تاکید کرد؛ این شهرکها ظرفیت جذب نیرو  انسانی را دارد.

وی افزود:ما تا امروز نتوانستیم کاری برای مردم این شهرستان انجام دهیم و من از مدیران شهرستان می خواهم تا با هماهنگی برای خدمت به مردم  گام بردارند و خدمت را افتخار بدانند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه  تلاش کنیم تا درگیریهای حزبی و جناحی در شهرستان  پایان یابد گفت:فضای ارام  در شهرستان توسط فرماندار حفظ شود.

افتخاری  از مدیران خواست تا از پشت میز کار بیرون امده و در دل مردم بروند  و رمز پیروزی را خدمت به مردم بدانند تاکید کرد؛ خدمت به مردم  بدون منت به زندگی ارزش می دهد و شما با این ارزشها قیمت پیدا میکنید.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس پل ورودی شهر فومن را درد خواند و گفت: این درد با هیچ مسکنی تسکین نمی یابد و مردم را تغییر این فضا ارام میکند.

ایشان پل فومن را پر چین و چروک  خواند و گفت:این چین و چروک  با یک ارایش از بین می رود.

امروز و در این مراسم حسین اسماعیل پور بعنوان فرماندار فومن جای میر شمس مومنی زاده معارفه شد.

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد