امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 18 October , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ - 12 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 22329
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶ | 8949 بازدید | ارسال توسط :

چهار برگزیده و چهارده شایسته تقدیر و لوح افتخار سهم کانون گیلان

صفیر گیلان/ به گزارش روابط عمومی کانون استان گیلان،بیش از ۳۰۰ کودک و نوجوان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون در این دوره از دوسالانه هنرهای تجسمی دررشته‌ها و رده‌های مختلف سنی ۴ تا ۱۸ سال موفق به دریافت رتبه‌های برگزیده، دیپلم افتخار و لوح تقدیر شدند. بر اساس این گزارش، در رشته‌ی سفال‌گری و در گروه سنی ۷ […]

چهار برگزیده و چهارده شایسته تقدیر و لوح افتخار سهم کانون گیلان

صفیر گیلان/ به گزارش روابط عمومی کانون استان گیلان،بیش از ۳۰۰ کودک و نوجوان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون در این دوره از دوسالانه هنرهای تجسمی دررشته‌ها و رده‌های مختلف سنی ۴ تا ۱۸ سال موفق به دریافت رتبه‌های برگزیده، دیپلم افتخار و لوح تقدیر شدند.

بر اساس این گزارش، در رشته‌ی سفال‌گری و در گروه سنی ۷ تا ۹ سال، «آراد جهانسوز» از مرکز فرهنگی هنری رودسر و در گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال « آیلین اثنی عشری» از مرکز لنگرود، به عنوان برگزیده این رشته انتخاب شدند و «سوگند مسافر» و « فاطمه رحیم‌پرور» نیز دیپلم افتخار گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال را به خود اختصاص دادند.
درهمین حال، «ابوالفضل پیمانی» و «محمدصدرا حیدری» از مرکز لاهیجان، «بیتا رجب‌زاده» و «درسا حسین‌زاده» از کانون رودسر، «آتوسا جمشید‌پور» از مرکز مجتمع رشت و «آنیسا پُرحلم» از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ کانون رشت نیز در میان اعضای شایسته تقدیر گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ سال رشته سفال‌گری جای‌گرفتند.
بر همین اساس، در رشته‌ی هنرهای بومی و سنتی (عروسک) ودرگروه سنی ۷ تا ۹ سال، «حلما بابازاده» از مرکز املش، به‌عنوان برگزیده انتخاب‌شد و دیپلم افتخار این رشته در گروه سنی۱۰تا۱۲سال به «امیرجواداکبری» از مرکز شماره ۲ کانون بندرانزلی رسید.
هم‌چنین، «فاطمه نوروزی» عضو مرکز فرهنگی هنری شفت، در گروه سنی ۷ تا ۹سال و در رشته‌ی هنرهای بومی و سنتی (صنایع دستی)، عنوان برگزیده را به خود اختصاص‌داد و دیپلم افتخار گروه سنی ۱۳ تا ۱۸ سال این رشته نیز به «یکتا رحمتی»، از مرکز فرهنگی هنری مجتمع رشت تعلق گرفت.
دراین میان، در رشته‌ی نقاشی گروه سنی ۷ تا ۹ سال، «زهراچرزه» و « آتنا صفوتی» به ترتیب از مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ کانون بندرانزلی و لاهیجان نیز شایسته دریافت لوح سپاس شدند.
گفتنی است، تمامی این آثار در قالب نمایشگاهی هم‌زمان با جشن‌های چهلمین سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از ۷ تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۷در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران به نمایش گذاشته‌می‌شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد