امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 14434
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 08 اسفند 1396 - 23:48 | 2086 بازدید | ارسال توسط :

کپن خود را برای قطار شهری رشت خرج کردم

صفیر گیلان؛غلامعلی جعفرزاده با بیان اینکه در ابتدا باید ردیفهای هزینه را مشخص کنید اظهار داشت: در بخش درآمدها دو موضوع کمکهای دولتی و منابع دولتی و درآمدهای داخلی در اشکال مختلف، را از هم جدا کنید. نماینده ی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مشخص شود که شهرداری رشت از ظرفیتهای قانونی به […]

کپن خود را برای قطار شهری رشت خرج کردم

صفیر گیلان؛غلامعلی جعفرزاده با بیان اینکه در ابتدا باید ردیفهای هزینه را مشخص کنید اظهار داشت: در بخش درآمدها دو موضوع کمکهای دولتی و منابع دولتی و درآمدهای داخلی در اشکال مختلف، را از هم جدا کنید.

نماینده ی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مشخص شود که شهرداری رشت از ظرفیتهای قانونی به چه میزان بهره گرفته است و اجحاف های شده در حق شهرداری مشخص شود تا برای دفاع از حقوق شهرداری ما وارد عمل شویم.

وی با اشاره به بودجه شهرداری در سال ۹۵ و ۹۶ گفت: اولویت بندی پروژه ها و تعیین درصد پیشرفت پروژه ها مدنظر باشد و باید شهرداری افزایش درآمد داشته باشد. توجه شود که برای افزایش درامد ما نمایندگان مجلس کجا می توانیم به شما کمک کنیم و باید این امر از سوی شهرداری تعریف شود موضوعات مختلفی در شهرداری وجود دارد که اگر لیست شود بسیار است اما کارهایی را که از عهده نمایندگان برمی آید مشخص شود و حتما شهردار نیز برای اینکه بودجه واقعی تر شود تدابیری دارد.

جعفرزاده با تاکید بر اینکه نمایندگان در کنار شهرداری هستند تصریح کرد: مطالبات شهرداری از وزارتخانه های دولتی را به ما نمایندگان بسپارید .

 

کپن خود را برای قطار شهری خرج کردم

وی با تاکید بر پی گیری های خود برای اجرایی شدن پروژه قطار شهری رشت گفت: من کپن خود را برای این پروژه خرج کردم و هر کاری از دستم بر بیاید برای انجام آن کوتاهی نمی کنم .

وی با اشاره به طرح باز آفرینی رشت تصریح کرد: یکی از شهرهای موفق در حوزه بافت فرسوده گچساران است که شهر را دگرگون کرده اند ، رشت نیز باید از شهرهای موفق الگو گیری کند من در طی چند روز آینده سفری به این شهر خواهم داشت.

جعفرزاده در این جلسه با توجه به مشکلات مطرح شده در مورد زباله سوز سراوان با توجه به افزایش قیمت دلار و نیاز به افزایش اعتبار از ۲۳ میلیارد تومان به ۲۸ میلیارد تومان که از قبل تعیین شده بود تماس تلفنی با دکتر افشانی رییس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور برقرار کرد که ایشان طی این تماس گفت: مهم ترین فعالیت ما هم مدیریت پسماند است در مورد تقاضای شهرداری رشت اصلاحیه و مستندات کافی که پاسخگوی این امر باشد ارسال شود تا هر گونه کمکی از دستمان برآید انجام می دهیم و این مهم انجام می شود.

 

از زمان شورای پنجم تازه با مشکلات شهر آشنا شدیم

جعفرزاده در ادامه با بیان اینکه تعامل حلال مشکلات است گفت: از زمان شورای پنجم تازه با مشکلات شهر آشنا شدیم در گذشته کسی مشکلات را با ما در میان نمی گذاشت تاکید کرد: با نیت خیری که شهرداری رشت دارد بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی گفت: باید یک رابطه منطقی و خوب ایجاد شود اگر این مهم استمرار یابد می توانیم مشکلات را حل کنیم باید دقت شود اگر ما نمایندگان مجلس بر اطلاعات لازم اشراف نداشته باشیم چطور می توانیم کمک کنیم .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد