امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 26269
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸ | 3592 بازدید | ارسال توسط :

گلایه فرماندار شفت از عدم ساماندهی مناسب تاکسی های برون شهری /فرسودگی ماشین آلات راهداری شهرستان با قدمت ۴۰ ساله /آب،تهدیدی برای شکستگی پلهای ارتباطی است

به گزارش صفیر گیلان؛ محمدرضا نازک کار مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در راستای اجرای بخشنامه سفر هفتگی مدیران کل دستگاه های اجرایی به شهرستان ها ، به شفت سفر نمود و در نشستی که به ریاست محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین افتخاری […]

گلایه فرماندار شفت از عدم ساماندهی مناسب تاکسی های برون شهری /فرسودگی ماشین آلات راهداری شهرستان با قدمت ۴۰ ساله /آب،تهدیدی برای شکستگی پلهای ارتباطی است
به گزارش صفیر گیلان؛ محمدرضا نازک کار مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در راستای اجرای بخشنامه سفر هفتگی مدیران کل دستگاه های اجرایی به شهرستان ها ، به شفت سفر نمود و در نشستی که به ریاست محمدرضا محسنی فرماندار این شهرستان و با حضور حجت الاسلام و المسلمین افتخاری نماینده مردم فومن وشفت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد مشکلات ذیربط در سطح شهرستان مورد بررسی قرار گرفت .

فرماندار شفت در ابتدای این نشست به بیان مطالبات و اولویت های این شهرستان در حوزه راهداری پرداخت و بر لزوم توجه ویژه به زیرساخت ها و ایمن سازی راه ها تاکید نمود .
وی با بیان اینکه مدخل محور ملاسرا-شفت یکی از ورودی های اصلی شهرستان محسوب می شود و نیازمند روکش آسفالت است افزود : ۳ کیلومتر ابتدایی این محور وضعیت نامناسبی دارد و باید ترمیم شود .
محسنی در ادامه به لزوم بهسازی مسیرهای گردشگری شفت اشاره و افزود : روکش آسفالت سیاهمزگی-خرمکش به طول ۴ کیلومتر ، شفت-احمدسرگوراب به طول ۵ کیلومتر ، مژدهه- خرطوم به طول ۲ کیلومتر از شفت-صیقل کومه به طول یک کیلومتر ، خلیلان-دستخط محله چماچا به طول ۲ کیلومتر ، خرفکل –پلنگ پشت به طول ۲.۵ کیلومتر و تانی محله –کاظم آباد به طول ۳ کیلومتر دیگر اولویت های شهرستان در این حوزه محسوب می شوند .
نماینده عالی دولت در شفت با بیان اینکه پل پیرمومن سرا در مسیر شفت-فومن و پلنگ پشت در مسیر چوبر –امامزاده ابراهیم نیازمند بازنگری و ایمن سازی است افزود : آب شستگی برخی از پل های ارتباطی مهم را تهدید می کند که می توان برای مقاوم سازی و ساماندهی حرایم آن از شیوه نامه ابلاغی بهره برد .
وی در بخش دیگری از سخنان خود عدم ساماندهی مناسب تاکسی های برون شهری را یکی از مشکلات مردم شهرستان عنوان نمود و خواستار استقرار پایانه و شرکت حمل و نقل مسافر در شفت و نظارت بیشتر بر نرخ کرایه ها شد .
محسنی با اشاره به اینکه ایمن سازی و نصب تابلو ها و علایم رانندگی در مسیر سیاهمزگی ، جیرده و ملاسرا-شفت یک اولویت است افزود : خط کشی راه های ارتباطی و روستایی در نوده ، صیقل کومه نهزم ، کمسار و تانی محله و … باید در برنامه کاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده برای اجرا قرار گیرد .
فرماندار شفت فرسودگی ماشین آلات راهداری را یکی از مشکلات شهرستان برشمرد و وافزود : قدمت برخی از دستگاه های مذکور به حدود ۴۰ سال قبل بازمی گردد .
وی در ادامه بر اجرایی شدن مصوبات شورای ترافیک و کمیته فنی ذیربط تاکید نمود و افزود : هم افزایی دهیاران و راهداری می تواند به ایمن سازی راه های روستایی کمک شایانی نماید.
گفتنی است مسوولین در پایان نشست از برخی از نقاط برنامه ریزی شده در سطح شهرستان بازدید نمودند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد