امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 23742
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶ | 3026 بازدید | ارسال توسط :

گیلان استانی پیشرو در انتصاب بانوان برای پست های مدیریتی است/فرزند سردار شهید قلی پور جوان ترین مدیر کل بانوی گیلان شد

به گزارش صفیر گیلان ،دکتر مصطفی سالاری در نشست با بانوان فعال در عرصه مدیریتی استان اظهار داشت: دولت دوازدهم به زنان توجه ویژه ای داشته تا آنجا که در پست های مدیریتی و حساس از کارکرد و توان آنان بیش از پیش استفاده شده است. وی با بیان اینکه بهره گیری از ظرفیت بانوان در […]

گیلان استانی پیشرو در انتصاب بانوان برای پست های مدیریتی است/فرزند سردار شهید قلی پور جوان ترین مدیر کل بانوی گیلان شد
به گزارش صفیر گیلان ،دکتر مصطفی سالاری در نشست با بانوان فعال در عرصه مدیریتی استان اظهار داشت: دولت دوازدهم به زنان توجه ویژه ای داشته تا آنجا که در پست های مدیریتی و حساس از کارکرد و توان آنان بیش از پیش استفاده شده است.

وی با بیان اینکه بهره گیری از ظرفیت بانوان در اداره امور جامعه محدود به مناصب دولتی نیست اظهار کرد: نقش بانوان در حوزه تشکل های مردم نهاد و فعالیت اجتماعی و.. مناسب و پررنگ است .

سالاری با بیان اینکه بانوان ۵۰درصد جامعه را تشکیل می دهند،خاطرنشان کرد: باید فرصت برابر برای پذیرفته شدن زنان در مناصب مختلف فراهم شود.

استاندار گیلان با اشاره به بخشنامه استفاده ۳۰درصدی از ظرفیت بانوان بیان کرد: در حال حاضر ۱۴نفر در پست های مدیریتی مشغول به فعالیت هستند که ۱۱نفر از این تعداد در طول یک سال و نیم گذشته منصوب شدند.

*انتصاب یک بانوی دیگر در پست های مدیریتی گیلان

وی با بیان اینکه استان گیلان در انتصاب بانوان برای پست های مدیریتی پیشرو است ، از انتصاب یک بانوی دیگر در پست های مدیریتی در روز جاری خبر داد و گفت: ایجاد فرصت برابر برای فعالیت زنان و مردان به عنوان یک سیاست جدی در گیلان دنبال می شود.

وی بر لزوم اجرای طرح نظارت مردم بر دولت از طریق سازمان مردم نهاد تاکید کرد و افزود: بانوان در تحقق این امر نیز می توانند اثرگذار باشند.

سالاری یادآور شد: نظارت به معنای مداخله گری نیست بلکه ایجاد ارتباط موثر بین مردم و دولت و نظارت بر حسن انجام کار تا رسیدن به نقطه مطلوب است.

استاندار گیلان ایجاد اشتغال زنان را مورد بحث قرار داد و گفت: در این حوزه می توان با ایجاد صندوق هایی تحت عنوان قرض الحسنه نسبت به اعطای تسهیلات برای اجرای مشاغل کوچک همچون صنایع دستی،بسته بندی محصولات کشاورزی،عرضه خوراک محلی و سنتی اقدام کرد.

احیای نوغان داری به عنوان هنر و صنعت فراموش شده گیلان از سوی بانوان از تاکیدات استاندار گیلان در این نشست بود.

استاندار گیلان ضمن تاکید بر لزوم توجه به نشاط اجتماعی بانوان به لزوم مهارت آموزی آنان اشاره کرد و گفت:  بانوان گیلانی از دیرباز در اقتصاد استان نقش جدی داشته و دارند ؛لذا باید زمینه مشارکت بیشتر بانوان در حوزه اشتغال با توجه با تحولات موجود فراهم شود.

فرزند سردار شهید قلی پور جوان ترین مدیر کل بانوی گیلان شد

با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، فاطمه قلی پور به عنوان مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری گیلان منصوب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در حکمی فاطمه قلی پور را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری گیلان منصوب کرد.
با این انتصاب تعداد مدیران کل و مدیران ارشد بانوی استانی پس از صدور “بخشنامه بکارگیری جوانان و بانوان در مناصب مدیریتی” توسط دکتر مصطفی سالاری با رشد پنج برابری نسبت به گذشته، به ۱۵ تن رسید.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد