اختصاصی/صفیر گیلان؛«حجت الاسلام ناصرالدین نوری زاده» معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز در این دیدار افزود: گیلان نیز با داشتن حدود ۹۴۰ بقعه و ۵۰ هزار موقوفه از استان‌های پیشگام در وقف و ارائه برنامه‌های فرهنگی مذهبی در کشور است.

اختصاصی/صفیر گیلان؛ با حضور معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه و مسئولان استانی با صدور حکمی از سوی رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور، صبح امروز (شنبه) در مراسمی باشکوه در شبستان خواهد امام رشت  “حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی” به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امورخیریه استان گیلان منصوب و معرفی شد.

«حجت الاسلام ناصرالدین نوری زاده» معاون امور مجلس و استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز در این دیدار افزود: گیلان نیز با داشتن حدود ۹۴۰ بقعه و ۵۰ هزار موقوفه از استان‌های پیشگام در وقف و ارائه برنامه‌های فرهنگی مذهبی در کشور است.

معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور نیز در این دیدار با قدردانی از اهتمام ویژه استاندار گیلان بر توسعه فعالیت های و فرهنگ غنی وقف و امور خیریه گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه در طرحهای بسیار مهم از جمله در زمینه دانش بنیان، کار آفرینی ، اقتصاد دریا مبنا، کشاورزی ، دامداری ، تولید تجهیزات پزشکی ، کاهش آسیب های اجتماعی مشارکت دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری زاده ادامه داد: این سازمان در سال گذشته و نیمه نخست امسال ۱۰ هزار میلیارد ریال در طرح های اقتصادی مورد نیاز کشور و مردم مشارکت کرده است.

وی تصریح کرد: مشارکت سازمان اوقاف و امور خیریه در امور اقتصادی برای کمک به دولت تا پایان سال نیز بیشتر خواهد شد.

در این مراسم امروز  با قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین ستار علیزاده مدیرکل پیشین اوقاف و امور خیریه استان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل تدینی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه گیلان معرفی شد.

تدینی پیش از این مدیرکلی اوقاف و امور خیریه استانهای سمنان، کرمان و سیستان و بلوچستان را  در کارنامه کاری خود دارد.

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری