امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 18 September , 2021
امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ - 11 صفر 1443
شناسه خبر : 33913
  پرینتخانه » اخبار, خبرهای ویژه, سیاسی, گزارش تصویری تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰ | 24011 بازدید | ارسال توسط :

یاری به یاری مردم،می آید

به گزارش صفیر گیلان؛حسن محمدیاری برادر کوچکتر نماینده ادوار تالش وارد کارزار انتخابات شده است. درحالی با پایان مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان نامی از بهمن محمدیاری نماینده ادوار تالش، ماسال و رضوانشهر دیده نمی‌شود، برادر کوچکتر نماینده اسبق تالش توانسته است تائید صلاحیت خود را دریافت کند. حسن محمدیاری وکیل پایه یک دادگستری که قاضی بازنشسته […]

یاری به یاری مردم،می آید
به گزارش صفیر گیلان؛حسن محمدیاری برادر کوچکتر نماینده ادوار تالش وارد کارزار انتخابات شده است.
درحالی با پایان مهلت بررسی صلاحیت داوطلبان نامی از بهمن محمدیاری نماینده ادوار تالش، ماسال و رضوانشهر دیده نمی‌شود، برادر کوچکتر نماینده اسبق تالش توانسته است تائید صلاحیت خود را دریافت کند.

حسن محمدیاری وکیل پایه یک دادگستری که قاضی بازنشسته بوده برادر کوچک بهمن محمدیاری است که از حوزه انتخابیه استان تهران برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده است.

اما این روزها و شب ها میتینگ دکتر حسن محمد یاری با استقبال بی نظیر مردم ماسال و رضوانشهر  و شاندرمن مواجه است که این نشانه اعتماد مردم به نماینده ادوار گذشته جناب بهمن محمد یاری و در واقع درس وفاداری است.

حسن_محمد یاری نماینده photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۵_۰۶-۵۲-۰۴ photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۵_۰۶-۵۲-۰۱ photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۵_۰۶-۵۱-۴۴ photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۵_۰۶-۵۱-۳۶photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۵_۰۶-۵۱-۴۴photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۵_۰۶-۵۱-۵۳

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد