امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 52025
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گزارش, گیلان تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳ | 36 بازدید | ارسال توسط :
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی در رشت مطرح کرد؛

۵۲ درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارد

صفیر گیلان؛آیین تکریم سرپرست و معارفه مدیر جدید درمان تأمین اجتماعی استان گیلان با حضور دکتر حبیب الله حسن خانلو ، قائم مقام و دکتر منوچهری معاون درمان این سازمان در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت برگزار گردید .

۵۲ درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارد
صفیر گیلان؛دکتر حسن خانلو در این آئین با اشاره به اینکه بیش از ۵۲ درصد جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارد افزود : یک میلیون و سیصد هزار نفر افراد تحت پوشش در گیلان نیز به نسبت مجموع جمعیت استان بیانگر تقریبی همین میزان میباشد . 

ایشان با تاکید بر ضرورت گسترش خدمات به اقشار ضعیف ، اظهار داشت تطبیق دانش و تخصص حرفه ای با واقعیت های جامعه لازمه مدیریت اصولی و تشخیص درست مشکلات خواهد گردید و کاری که با اشراف مناسب و تشخیص درست همراه باشد منجر به تصمیم گیری مطلوب و کارآمد و اثربخشی و رضایتمندی در جامعه خواهد گردید .

قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اهمیت محوری مردم و اعتماد آن‌ها به سازمان، گفت: در شرایط سخت فعلی باید تلاش در عرصه خدمت و آثار آن برای مردم ملموس باشد و برای جلب اعتماد عمومی توجه ویژه و عملی به مفهوم عدالت یک رکن اساسی است
در ادامه این مراسم دکتر امیرعباس منوچهری ، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه تامین اجتماعی در عرصه درمان در کنار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار دارد اذعان داشت : حدود ۱۵ درصد از بار درمانی کشور توسط سازمان تامین اجتماعی اداره می‌شود.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با تأکید بر اینکه سیاست اصلی ما در حوزه درمان، حرکت در مسیر تحقق عدالت است افزود : یکی از وظایف ما خرید خدمت راهبردی است و تلاش میکنیم تا سهم هزینه جامعه هدف را در درمان پائین بیاوریم .

دکتر منوچهری در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت : نمی‌توانیم بپذیریم که در کشور به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت، ١.٧٧ تخت برای بستری وجود داشته باشد لذا تسریع در توسعه و تسهیل دسترسی مردم به خدمات درمانی از اولویت‌های ما میباشد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات دکتر رضا قنبرپور مقدم در دوره سرپرستی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ، دکتر حسین ابراهیمی رئیس پیشین مرکز درمانی تامین اجتماعی فومن با حکم مدیرعامل این سازمان به عنوان مدیر جدید درمان تامین اجتماعی گیلان منصوب و معارفه گردید .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد