امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 22 October , 2021
امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ - 16 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 22912
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵ | 1254 بازدید | ارسال توسط :

۱۲طرح عمرانی بامجموع سرمایه گذاری ۹ میلیارد تومان در گیلان به بهره برداری رسید

به گزارش صفیر گیلان؛همزمان با افتتاح نمادین طرح های تعاونی توسط مقام عالی وزارت تعداد۱۲طرح بامجموع سرمایه گذاری ۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۳۳ نفر شامل ۳ طرح کشاورزی ۳ صنعتی ۳ طرح خدمات و سه طرح مسکن با تعداد ۲۲۷ واحد مسکن مهر در شهرستان های رشت انزلی سیاهکل و رودبار به بهره‌برداری رسید […]

۱۲طرح عمرانی بامجموع سرمایه گذاری ۹ میلیارد تومان در گیلان به بهره برداری رسید
به گزارش صفیر گیلان؛همزمان با افتتاح نمادین طرح های تعاونی توسط مقام عالی وزارت تعداد۱۲طرح بامجموع سرمایه گذاری ۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۱۳۳ نفر شامل ۳ طرح کشاورزی ۳ صنعتی ۳ طرح خدمات و سه طرح مسکن با تعداد ۲۲۷ واحد مسکن مهر در شهرستان های رشت انزلی سیاهکل و رودبار به بهره‌برداری رسید
image_2019_2_6-3_1_16_332_QWh
به گزارش صفیر گیلان، به نقل از خبرگزاری مهر، مراسم افتتاح طرح های عمرانی و استانی تعاونی های سراسر کشور با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و ۲۵۷ طرح عمرانی و استانی تعاونی های کشور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
در این مراسم البرز محمدی مدیرکل تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به وضعیت توسعه تعاون در ۴ دهه گذشته پس از انقلاب گفت: قبل از انقلاب کمتر از هزار تعاونی در کشور وجود داشت اما بعد از انقلاب اسلامی تا امروز بیش از ۹۲ هزار واحد تعاونی با ایجاد یک میلیون و ۷۰۰ هزار فرصت شغلی در حوزه‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی به ثبت رسیده است.
وی تصریح کرد: این ۲۵۷ طرح با سرمایه گذاری بیش از ۷۴۲ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده اند که ۹۹۰۰ شغل ایجاد کرده اند. ۶۶ درصد این تعاونی ها در حوزه تولیدی، ۲۳ درصد در حوزه خدمات و ۱۱ درصد در حوزه مسکن هستند.
محمدی با بیان اینکه ۴۸ درصد این تعاونی ها در حوزه اشتغال روستایی بوده است، ادامه داد: بیشترین طرح های مورد افتتاح در استان های یزد، فارس و خوزستان است.
وی سرانه سرمایه گذاری به ازای هر شغل در این ۲۵۷ طرح را تقریبا ۷۵ میلیون تومان عنوان کرد.
مدیرکل تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه در یکسال اخیر و از دهه فجر بهمن ۹۶ تا دهه فجر امسال ۴ هزار تعاونی با ظرفیت ۶۶ هزار فرصت شغلی ایجاد شده است، افزود: در برنامه رشد تعاونی‌ها توجه ویژه‌ای به تعاونی های دانش بنیان و صنایع خلاق و نوآور و تعاونی‌های تامین نیاز به عنوان یکی از تعاونی‌های پیشبرد اهداف تعاونی شده است که در دستور کار قرار دارد.
محمدی ادامه داد: همچنین امسال سعی کردیم برشی از کسب و کارهای تعاونی در حوزههای مختلف افتتاح شود.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد