امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 19 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ - 13 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 18919
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳ | 11337 بازدید | ارسال توسط :

۲میلیارد تومان در سفر معاون درمان وزارت بهداشت برای تکمیل پروژه بیمارستان جدید صومعه سرا اختصاص یافت

صفیر گیلان/ زلیخا صفری؛ مازیار محمدی از رشد ۴۵ درصدی پروژه بیمارستان جدید  شهرستان صومعه سرا خبر داد و گفت: در جریان سفر معاون درمان وزارت بهداشت ۲ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت. رئیس بیمارستان صومعه سرا نیز در حاشیه بازدید معاون درمان وزارت بهداشت دراین شهرستان گفت: علارغم تلاشها و پیگیری های […]

۲میلیارد تومان در سفر معاون درمان وزارت بهداشت برای تکمیل پروژه بیمارستان جدید صومعه سرا اختصاص یافت
صفیر گیلان/ زلیخا صفری؛ مازیار محمدی از رشد ۴۵ درصدی پروژه بیمارستان جدید  شهرستان صومعه سرا خبر داد و گفت: در جریان سفر معاون درمان وزارت بهداشت ۲ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت.
aabbb
رئیس بیمارستان صومعه سرا نیز در حاشیه بازدید معاون درمان وزارت بهداشت دراین شهرستان گفت: علارغم تلاشها و پیگیری های نماینده در وزارت بهداشت شهرستان صومعه سرا از برخی کمبودها در حوزه درمان رنج می برد.
وی با اشاره به پروژه بیمارستان شهرستان صومعه سرا که در زمینی به وسعت چهار هزار و ۲۷۷ متر  و عملیات اجرایی با رشد ۴۵ درصدی  در ۴ طبقه در حال احداث است خبر داد و گفت: این ساختمان جدید بیمارستان در داخل حیاط بیمارستان فعلی در طبقه همکف با متراژ ۱۵۰۰ متر مشتمل بر اورژانس استاندارد و در طبقات دیگر  بخش های رادیولوژی،سی تی اسکن و بخش جراحی،و بخشهای دیگر طراحی شده و در واقع یک بیمارستان کامل است.
محمدی با اشاره  اینکه قرار بود تا طبقه همکف(اورژانس) که با دستور وزیر بهداشت ۸۰۰ میلیون تومان به آن اختصاص یافته بود آماده شود افزود: نماینده شهرستان در دیدار دیگری با وزیر  و حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در این شهرستان  توانست مبلغ ۲ میلیارد تومان را برای این پروژه مصوب بگیرد که در بازدید معاون درمان وزارت بهداشت این مبلغ برای اتمام هر ۴ طبقه  بیمارستان جدید اختصاص یافت و این پروژه به زودی نهایی می شود.
 رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) صومعه سرا با اشاره به اینکه ما با کمبود متخصص زنان مواجه هستیم و با پیگیری نماینده و دانشگاه گیلان این کمبود به زودی مرتفع و ما در بیمارستان از این متخصصان برای بیماران بهره می بریم.
وی از نداشتن متخصص گوش و حلق و بینی که حتی شهر همجوار هم از این کمبود رنج می برند خبر دادو گفت: نداشتن متخصص رادیولوژی که هجم بالای مراجعات ایجاب می کند که ما دو متخصص در این حوزه در بیمارستان داشته باشیم نیز از دیگر کمبودهاست.
رئیس بیمارستان صومعه سرا از  پذیرش  ۲۰۰۰ بیمار تصادفی  و بیش از ۲۰۰۰ عمل جراحی در سال  در این بیمارستان خبر داد و گفت: این نشان دهنده  جایگاه  مهم بیمارستان در کریدور غرب گیلان است.
محمدی از پیگیری دستور  وزیر در خصوص آمبولانس که در پی درخواست دکتر دلخوش نوشته بودند که یکی  آمبولانس پیش بیمارستانی تحویل گرفته شد و آمبولانس بیمارستان با تاخیر تا امروز تحویل داده نشد ه است.
ایشان امیدوار شد تا با تعامل و رایزنی های نماینده شهرستان در وزارت بهداشت و تعامل دانشگاه علوم پزشکی گیلان بتوانیم مراکز درمانی شهرستان را برای خدمات دهی و رفاء حال بیماران منطقه به جایگاه در خور شان مردم شهرستان برسانیم.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد