امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 29 October , 2021
امروز : جمعه, ۷ آبان , ۱۴۰۰ - 23 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 14701
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳ | 5069 بازدید | ارسال توسط :

۵۰۰خانوار تاکنون تحت پوشش طرح افزایش تحمل در برابر مشکلات قرار گرفتند

  به گزارش صفیر گیلان،فاطمه رفیعی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س)  و تبریک روز مادر و روز زن گفت: برای استفاده از ظرفیت های بانوان بایستی شایسته سالاری تقدم بر مصلحت اندیشی و مباحث جنسیتی قرار گیرد و زمینه حضور فعال بانوان در حوزه های مختلف تسهیل و تسریع شود. […]

۵۰۰خانوار تاکنون تحت پوشش طرح افزایش تحمل در برابر مشکلات قرار گرفتند

 

به گزارش صفیر گیلان،فاطمه رفیعی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان با تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س)  و تبریک روز مادر و روز زن گفت: برای استفاده از ظرفیت های بانوان بایستی شایسته سالاری تقدم بر مصلحت اندیشی و مباحث جنسیتی قرار گیرد و زمینه حضور فعال بانوان در حوزه های مختلف تسهیل و تسریع شود.

وی در ادامه با اشاره به ابلاغ بخشنامه رئیس جمهوری در خصوص اعطای ۳۰ درصدی پست های مدیریتی به بانوان تا پایان برنامه ششم توسعه و ابلاغیه استاندار گیلان برای ارتقاء مدیریتی جوانان و بانوان  اضافه کرد: پیگیری های متعددی انجام شده تا این سهم، تحقق یابد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان یادآور شد: توجه به جوانان بسیاری از موانع را حل خواهد کرد ما امروز بیش از گذشته نیازمند حضور جوانان در تصمیم گیری ها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: توسط دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان در سال آینده برنامه گفتگوی بین نسلی در گیلان برگزار می شود و همچنین نمایشگاه بین المللی از توانمندی های بانوان نیزدر مرداد ماه سال ۹۷در منطقه آزاد انزلی با هدف حمایت از دست ساخته های هنرمندان گیلانی برگزار خواهد شد.

رفیعی خاطر نشان کرد:سند ارتقا وضعیت زنان و دختران در دست تدوین است و با تدوین این سند سهم زنان در جامعه مشخص و اجرایی خواهد شد.

وی به طرح تاب آوری خانواده اشاره و خاطر نشان کرد :۵۰۰خانوار تاکنون تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند و این طرح به صورت پایلوت با هدف افزایش تحمل در برابر مشکلات در خانواده در استان اجرایی شده و در سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد