به گزارش صفیر گیلان؛ سرهنگ «مهدی پارسا» امروز(یک‌شنبه، ۱۱ خرداد) در نخستین نشست هیئت موسس انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان گفت: بسیج نقش ارزنده‌ای در حل مشکلات و جلوگیری از گسترش آسیب‌های جدی اجتماعی دارد. رییس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه ۵۴ درصد از فعالان رسانه‌ایی استان، بانوان گیلانی هستند گفت: شناسایی دغدغه‌ها و مطالبات خبرنگاران از اهداف […]

 به گزارش صفیر گیلان؛ سرهنگ «مهدی پارسا» امروز(یک‌شنبه، ۱۱ خرداد) در نخستین نشست هیئت موسس انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان گفت: بسیج نقش ارزنده‌ای در حل مشکلات و جلوگیری از گسترش آسیب‌های جدی اجتماعی دارد.

رییس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه ۵۴ درصد از فعالان رسانه‌ایی استان، بانوان گیلانی هستند گفت: شناسایی دغدغه‌ها و مطالبات خبرنگاران از اهداف مهم تشکیل انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان است که برای نخستین بار این انجمن در سطح کشور در استان گیلان راه اندازی شده است.
پارسا با بیان اینکه هیئت موسس این انجمن متشکل از هفت خبرنگار فعال است تصریح کرد: رییس، نائب رییس، بازرسان، خزانه‌دار ،دبیر و سخنگو  از ارکان مجمع است.
ایشان تصریح کردند: خبرنگاران واجد شرایط می‌توانند جهت ثبت نام در این انجمن به صورت کتبی علاقمندیشان را تا ۲۱ خرداد به بسیج رسانه اعلام کنند.

پارسا با تاکید بر اینکه فعالیت این انجمن نامحدود است اذعان کرد: این انجمن دارای  ۱۰بند اساسنامه  است.

وی خاطر نشان کرد: آموزش‌های فرهنگی و اجتماعی با افزایش تاب‌آوری اجتماعی و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی، پیگیری مطالبات و مشکلات خبرنگاران از اهم برنامه‌های این انجمن شمرده می شود.

پارسا از برگزاری کارگاه آموزشی خانواده برای خبرنگاران خبر داد و تاکید کرد: این کارگاه آموزشی تیر امسال با هدف بررسی آسیب‌های اجتماعی ویژه بانوان،اعتیاد، طلاق و…. با حضور مدرسی از تهران  در گیلان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: کارگاه مذکور یک روزه بوده و برای شرکت کنندگان گواهی صادر خواهد شد.

image_2019_6_2-5_42_14_709_U0q

image_2019_6_2-5_39_41_209_0Jc image_2019_6_2-5_39_41_711_EY4 image_2019_6_2-5_39_35_908_eFw