امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 12075
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 04 دی 1396 - 15:58 | 1603 بازدید | ارسال توسط :

۹دی نماد بصیرت و شجاعت مردم در مقابل فتنه گران است

  اختصاصی صفیر گیلان؛سرهنگ فردین میرزاپور در  جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله ۹ دی(روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) با اشاره به حماسه ها و رویدادهای تاریخی طول انقلاب در کشور گفت: ۹دی یعنی حماسه بزرگ بصیرت در مقابل جهالت بود. ایشان ضمن تقدیر از حضور مسئولان و فرماندار فومن در این جلسه گفت:متحد […]

۹دی نماد بصیرت و شجاعت مردم در مقابل فتنه گران است

 

اختصاصی صفیر گیلان؛سرهنگ فردین میرزاپور در  جلسه ستاد بزرگداشت یوم الله ۹ دی(روز بصیرت و میثاق امت با ولایت) با اشاره به حماسه ها و رویدادهای تاریخی طول انقلاب در کشور گفت: ۹دی یعنی حماسه بزرگ بصیرت در مقابل جهالت بود.

ایشان ضمن تقدیر از حضور مسئولان و فرماندار فومن در این جلسه گفت:متحد بودن ما عامل عقب نشینی دشمن است و هر چه ما کنار هم باشیم و دست هم را بگیریم امنیت ما بیشتر و دشمن عقب نشینی می کند.

وی به جانفشانی  و ایثارگری شهدا ء در تمام طول دوران انقلاب تا امروز اشاره و افرزود: امروز امنیت ما حاصل خون شهداست و اگر این جانفشانی ها نبود ما باید هزینه های زیادی برای برقراری امنیت می دادیم.

سرهنگ میرزاپور به حماسه ها و رویدادهای تاریخی طول انقلاب در کشور اشاره و گفت:پیروزی انقلاب اسلامی برعلیه طاغوت ، ۲۲ بهمن و سوم خرداد و آزادی خرمشهر از حماسه های بزرگ کشور است و حماسه ۹ دی هم یکی از حماسه های بزرگ به مساوی ۲۲ بهمن و ..بزرگ است.
ایشان با بیان اینکه مسئولانی که خود روزی مجاهدتها کردند تا انقلاب و ایران زنده بماند  از روی اغفال و دستی که دشمن در نفوذ بر آنها داشت چنین به نظام جمهوری اسلامی تاختند  گفت: ۹ دی یعنی اینکه بصیرت در مقابل جهالت، بصیرتی که مبتنی بر ایمان و اعتقاد  و شجاعت مردم و جهالتی که مبتنی برتشنگی قدرت بود و این دو با هم تقابل داشتند و ۴۰ میلیون مردم را به خیابانها ریختند و حماسه ۹دی را  مقابل فتنه گران رقم زدند.

وی مردم فومن را مردمی مطالبه گر خواند و گفت: این مردم حرکت مسئولان را زیر نظر دارند و انتقاد هم می کنند و با  برگزاری چنین برنامه های مردم  خواهند دید که مسئولان رویدادهای انقلاب را فراموش نمی کنند.

وی به برگزاری برنامه های ۹ دی در شهرستان اشاره و افزود: حضور حداکثری مردم و فضا سازی شهر و برگزاری دو ویژه برنامه یکی در روز شنبه ۹دی ماه در مسجد جامع همزمان با نماز ظهر و عصر با سخنرانی سردار جلای و دیگری در مسجد بالامحله با سخنرانی دکترعلی اصغر زارعی جانشین سازمان پدافند غیر عامل  از جمله برنامه هی این روز است .

سرهنگ میرزاپور با بیان اینکه ما هرگز اجازه نخواهیم داد دشمنان به ارزشهای نظام اسلامی بی حرمتی کنند افزود: حضور مردم در ۹دی بخاطر حتک حرمت ها به امام حسین و اسلام بود.

وی برگزاری این جلسه را برای یک برنامه وزین  در سطح شهرستان خواند و گفت: این جلسه صوری نیست و بلکه بسیار ارزشمند و با حضور تمامی اقشار مردمی و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد.

وی خواستار شد تا تمثال شهدا ی در مسیر خیابان شهر با طراحی کارشناسان شهرداری و کمیته فرهنگی و حمایت مسئولان با ماندگاری همیشگی نصب شود تا یاد آور رشادتهای شهدای عزیز در ذهنها باشد.

وی اخلاق را رکن اصلی مدیریت خواند و گفت: امروز اخلاق سرچشمه خوبی هاست و سعی کنیم در کنار هم و با مراودت هم و صمیمیت موانع را از سر راه برداریم و اخلاق را سرچشمه خوبی ها و مدیریتها بدانیم..

وی سپاه را مردمی خواند و گفت:این مردم هستند که با هوشیاری خود موفقیتها را رقم می زنند پس با بهرگیری از ظرفیتهای مردمی آسیبها را با کمک هم رفع و برای رضای خدا کار کنیم و  تلاشمان را برای رفع مشکلات و موانع پیش روی جوانان بیشتر کنیم./زلیخا صفری

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد