جولان جوانان کشاورز در عرصه انتخابات ۱۴۰۰ شورای روستا/«جابر داداشی»

تاریخ انتشار : ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۷ | 43 بازدید | ارسال توسط : | عکاس : زلیخا صفری راسته کناری

اختصاصی/صفیر گیلان؛در فرآیند توسعه پایدار، متوازن ملی و تحقق جهش تولید، شکوفائی اقتصادی، تحقق مهاجرت معکوس و کاهش معضلات شهرنشینی کارآمدتر کردن و پررنگ تر شدن نقش شوراهای روستایی در تنظیم معادلات اجتماعی و اقتصادی یک ضرورت است.
حضور جوانان و تحصیل کردگان روستایی در عرصه رقابت های انتخاباتی شوراهای روستا و پذیرش مسئولیت در شورا، گام مقدماتی تحول بزرگ، نقش اجتماعی و اقتصادی فعال تر و موثرتر شوراهای روستایی در فرآیند توسعه پایدار محلی و ملی است .

حضور جوانان کشاورز در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مناطق روستایی شاید  از نقاط قوت این رویداد در انتخابات ۱۴۰۰ باشد.

در انتخابات ۱۴۰۰ثابت‌قدم باشید

جابر داداشی اهل روستای راسته کناری بخش مرکزی شهرستان فومن جوانی که مسئولیت پذیری یکی از ویژگی‌های فردی قابل تحسینش است که وی را به فردی قابل اطمینان برای اهالی روستا تبدیل کرده است.

وی در حین انجام کار کشاورزی به روش مکانیزه  که مسئولیت  کار در شالیزارهای اهالی روستا را بر دستان خود دارد نشان می دهد که  مسئولیت پذیر شدن سخت نیست! با رعایت چند نکته‌ی ساده می‌توان ویژگی مسئولیت پذیری را در خودمان پرورش دهیم .

البته وقتی وظایفی را که به ما محول شده و کارهایی را که قول داده‌ایم به درستی انجام دهیم، همه ما را به عنوان فردی مسئولیت پذیر و قابل اطمینان می‌شناسند و جابر از لحاظ حس مسئولیت پذیری مورد اطمینان اهالی روستایش است.

این ویژگی واقعا قابل تحسین است چرا که بسیاری از افراد با کسانی که بی‌مسئولیت هستند کنار نمی‌آیند، وظایف مختلف را به کسی می‌سپارند که بتوانند به او اطمینان کنند و  مردم به افراد مسئولیت پذیر اعتماد دارند.

جابر داداشی  در طی سالهای کار در شالیزارهای روستا به سبک مکانیزه  نشان داده که افراد مسئولیت پذیر برای انجام وظایف خود نیازی به نظارت دقیق ندارند در واقع آنها خودشان به خوبی از وظایف خود آگاهی دارند و بدون هیچ نظارت و تذکری، مسئولیت‌های خود را انجام می‌دهند و البته نامزد و کاندیداهای شوراها باید از این حس بیشتر برخوردار باشند .

پس همیشه مسئولیت پذیر باشیم حتی در مورد روستایمان و آینده روستا و شهر و کشور وحضورم در عرصه انتخابات شورا یک احساس مسئولیت پذیری است و در این راه ثابت قدم باشیم.

به امید موفقیت برای همه ی جوانانی که با احساس مسئولیت  پا به عرصه انتخابات ۱۴۰۰ در روستاهای خود گذاشتند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

گالری تصاویر

صید ماهی استخوانی در بندرکیاشهر

صید ماهی استخوانی در بندرکیاشهر

تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳

آخرین گالری تصاویر

صید ماهی استخوانی در بندرکیاشهر

صید ماهی استخوانی در بندرکیاشهر

تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳

گزارش تصویری آئین تکریم و معارفه فرماندار فومن

گزارش تصویری آئین تکریم و معارفه فرماندار فومن

تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵