“چوپانی” با هدف جمع آوری گرگهایی در لباس میش به میدان آمد

تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹ | 73 بازدید | ارسال توسط : | عکاس : زلیخا صفری راسته کناری

اختصاصی/صفیر گیلان؛ستاد انتخاباتی محمد چوپانی جوانترین کاندیدای ششمین دروره شورای اسلامی شهر فومن که در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر فومن پا به میدان گذاشته است با حضور دکتر مرتضی طالع ماسوله پدر گردشگری ایران مشاور دکتر مونسان ( معاون عالی رییس جمهور و  رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ) افتتاح شد.

محمد چوپانی مسئول خانه مسافر اداره کل میراث فرهنگی استان گیلان،مدیرعامل تعاونی خدمات گردشگری و مسوول خانه مسافر و دفاتر اطلاع رسانی گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان گیلان از جمله مسوولیت های چوپانی  به شمار می رود.

محمد چوپانی بازوان اصلی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی استان گیلان بعنوان مجری طرح و مسوول طرح اجرای ساماندهی اقامتی استیجاری و هم چنین به عنوان مسول مراکز اطلاع رسانی گردشگری در طی چندین سال اخیر در شهرستان فومن و درسطح استان گیلان فعالیت  دارد.

محمد چوپانی در یک کلام می گوید:من اگر با انتخاب مردم  عضو شورای شهر فومن شوم دست دزدها را قطع می کنم دزدانی گرگ  صفت در لباش میش و تا آخرین قطره ای که از اعتبارات شهرداری که بیت المال است از شهرداری رفته به خزانه شهرداری فومن باز  گردانده و با همراهی دیگر اعضاء با عمران و آبادانی به دست مردم شهر می سپارم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

گالری تصاویر

آخرین گالری تصاویر