گزارش تصویری آیین افتتاح طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان صومعه‌سرا با حضور وزیر بهداشت - صفیر گیلان | صفیر گیلان
گزارش تصویری آیین افتتاح طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان صومعه‌سرا با حضور وزیر بهداشت
عکاس : زلیخا صفری راسته کناری | شناسه خبر : 79776 | تاریخ انتشار : 17 خرداد 1403 - 18:50 | 160 بازدید

 اختصاصی/صفیرگیلان؛ طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان صومعه‌سرا عصر امروز (پنجشنبه) با افزایش ۵۰ تخت بیمارستانی با حضور دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر اسدالله عباسی نماینده عالی دولت در گیلان،جوشن فرماندار صومعه سرا،دکتر رحمت زاده نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
فاز جدید بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا چهار هزار و ۷۰۰ مترمربع وسعت دارد و برای بهره‌برداری از آن حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری اعتبار صرف شده است.
احداث طرح توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه‌سرا از سال ۱۳۹۴ آغاز و پس از گذشت حدود ۱۰ سال با اهتمام دولت سیزدهم و توسعه متوازن به اتمام و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار گیلان همچنین با حضور در بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا ضمن گفت و گو با پزشکان ، پرستاران و مراجعین و قدردانی از زحمات عوامل و دست اندرکاران؛ از تعدادی از بیماران بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

ثبت دیدگاه
گالری تصاویر مشابه