امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 29 October , 2021
امروز : جمعه, ۷ آبان , ۱۴۰۰ - 23 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 11153
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷ | 2104 بازدید | ارسال توسط :

آتش سوزی شدید چند خانه در رشت

به گزارش  صفیر گیلان،آتش سوزی مهیب چند باب منزل مسکونی در خیابان شهید نظری شهر رشت  به علت ازدحام جمعیت  با اخلال کار آتش نشانان مواجه شد  و این خود عامل کندی در سرعت کار و خاموش کردن آتش بود. به گزارش صفیر گیلان به نقل از خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی […]

آتش سوزی شدید چند خانه در رشت

به گزارش  صفیر گیلان،آتش سوزی مهیب چند باب منزل مسکونی در خیابان شهید نظری شهر رشت  به علت ازدحام جمعیت  با اخلال کار آتش نشانان مواجه شد  و این خود عامل کندی در سرعت کار و خاموش کردن آتش بود.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، آتش سوزی مهیب چند باب منزل مسکونی در ساعت۱۳:۳۹ دقیقه امروز ۲۹ آبان ۹۶ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۱۴ دستگاه خودروی اطفایی، نجات و آبرسان بهمراه ۵۰ آتش نشان و افسر ارشد آتش نشانی به محل حادثه واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید نظری اعزام شد.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی با بیان اینکه، آتش در سقف ۳ خانه بهم چسبیده به شدت در حال گسترش بود، افزود: سریعا با اعزام ۳ تیم اطفایی به پشت بام ها و دو تیم پشتیبان توانستیم آتش را در کمتر از ۷ دقیقه مهار و از گسترش آن جلوگیری کنیم.

وی در ادامه با اشاره به کوچه های تنگ و باریک، پارک خودروهای شخصی و همچنین ازدحام شدید جمعیت برای تماشای حادثه، افزود: متاسفانه آتش سوزی در سقف های چوبی بهم چسبیده و بدون دیوار آتش بر، عملیاتی سخت و نفس گیر بهمراه خسارات مالی شدید بهمراه داشت.
مومنی ضمن اشاره مجدد به شدت ازدحام و دخالت خیل عظیمی از مردم حاضر در محل به شهروندان توصیه کرد: در بسیاری از حوادث و آتش سوزی ها شاهد این مشکل هستیم که از شهروندان خواستاریم با توجه به تخصصی بودن حرفه آتش نشانی و کار تیمی آتش نشانان و همچنین وجود مهارت های لازم با توجه به آموزش های ممتد و مستمر برای آتش نشانان؛ حتما در زمان بروز حوادث با رعایت و حفظ ایمنی یاری گر امدادگران و آتش نشانان شهرشان باشند.

همین گزارش حاکی است: علت بروز این آتش سوزی در دست بررسی است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد