امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 30846
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰ | 11096 بازدید | ارسال توسط :

اجرای حقوق شهروندی از وظایف حاکمیت و مسئولان است/ سلامت اداری ابزار توزیع عادلانه خدمت به مردم

به گزارش صفیر گیلان به نقل از روابط عمومی فرمانداری آستانه اشرفیه؛ یونس محمودی بابیان اینکه همه ما وظیفه‌داریم در خدمت مردم بوده و در راستای حل مشکلات آنان گام برداریم اظهار داشت: رسیدگی به حقوق شهروندان از وظایف حاکمیت در مقابل مردم است و یکی از راههای حفظ و صیانت از حقوق شهروندی آشنا […]

اجرای حقوق شهروندی از وظایف حاکمیت و مسئولان است/ سلامت اداری ابزار توزیع عادلانه خدمت به مردم
به گزارش صفیر گیلان به نقل از روابط عمومی فرمانداری آستانه اشرفیه؛ یونس محمودی بابیان اینکه همه ما وظیفه‌داریم در خدمت مردم بوده و در راستای حل مشکلات آنان گام برداریم اظهار داشت: رسیدگی به حقوق شهروندان از وظایف حاکمیت در مقابل مردم است و یکی از راههای حفظ و صیانت از حقوق شهروندی آشنا نمودن افراد با حقوق شهروندی از طریق ارائه آموزش های لازم و با بهره گیری از رسانه های جمعی اعم از مطبوعات ، نشریات و رسانه های جمعی است.
سرپرست فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه افزود: جلوگیری از بروز فساد اداری و تضییع حقوق افراد در دستگاههای اجرایی ، نظارت عمومی بر عملکرد دستگاه و انجام فعالیت ها در زمینه تکریم ارباب رجوع ، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از وظایف تک تک مسئولان شهرستان است .
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: سلامت اداری یکی از خواسته های جوامع مختلف است ویک ابزار توزیع عادلانه خدمت به مردم می باشد و سلامت اداری خواه ناخواه ریشه در دو عامل مدیریت ورهبری قوی و صادقانه و انجام درونی نظام اداری دارد.
این مقام مسئول ادامه داد: در بحث صیانت از حقوق شهروندی وفق دستور العمل ابلاغی دکتر روحانی همه ی ادارات موظفند طبق دستورالعمل استقرار میز خدمت عمل کرده و ایرادات موجود را رفع نمایند و در این زمینه انتظار میرود بصورت جدی تر برنامه ریزی کنند.
همچنین ملاقات عمومی با مردم روزهای سه شنبه هر هفته و با حضور مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری به صورت علنی برگزار می شود و در این راستا هیچ مسئول یا کارشناسی حق عزیمت به ماموریت های استانی و شهرستانی را نخواهد داشت.
یونس محمودی در پایان با اشاره به انتخابات پیش رو به کلیه روسای ادارات شهرستان تاکید کرد: از هرگونه اقدام اجرایی منجر به بروز چالش های اجتماعی و امنیتی در شهرستان بدون هماهنگی نماینده دولت از سوی مسئولان جدا پرهیز و اجتناب شود .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد