امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 27894
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵ | 2050 بازدید | ارسال توسط :

استفاده بهینه از انرژی برق مسئله‌ای فرا ملی است

به گزارش صفیر گیلان؛ عظیم بلبل آبادی در چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیر عامل استان گیلان در سالن کنفرانس برق گیلان گفت: استفاده بهینه از انرژی برق مسئله‌ای فرا ملی بوده و تمامی کشورهای جهان به آن می‌پردازند و این نشان دهنده اهمیت بالای مدیریت مصرف انرژی است. وی افزود: کشورهای […]

استفاده بهینه از انرژی برق مسئله‌ای فرا ملی است

به گزارش صفیر گیلان؛ عظیم بلبل آبادی در چهاردهمین جلسه کارگروه تخصصی انرژی و آب پدافند غیر عامل استان گیلان در سالن کنفرانس برق گیلان گفت: استفاده بهینه از انرژی برق مسئله‌ای فرا ملی بوده و تمامی کشورهای جهان به آن می‌پردازند و این نشان دهنده اهمیت بالای مدیریت مصرف انرژی است.

وی افزود: کشورهای صنعتی و پیشرفته جهان که از تکنولوژی بالا و محدودیت کمتری از نظر تأمین منابع مالی رو به رو هستند نگاه ویژه ای به مدیریت مصرف انرژی دارند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان به بعد زیست محیطی مدیریت مصرف انرژی اشاره کرد و گفت: چنانچه مدیریت مصرف انرژی فرهنگ سازی و نهادینه شود، از نظر زیست محیطی اقدام بزرگ و مهمی انجام داده‌ایم و در کاهش آلاینده‌های زیست محیطی به مقدار زیادی سهیم خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه هدف از مدیریت مصرف انرژی برق، محدود کردن مصرف برق نیست، تصریح کرد: هدف از مدیریت مصرف انرژی برق، استفاده هوشمندانه از آن است و با اقدامات ساده و ابتدایی می‌توان به آن پرداخت. تنظیم دمای کولر بر روی ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتیگراد و خاموش کردن لامپ‌هایی که مورد نیاز نمی‌باشند از راهکارهای بسیار ساده جهت اجرای مدیریت مصرف انرژی برق است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد