امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 20 October , 2021
امروز : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ - 14 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 8668
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴ | 1251 بازدید | ارسال توسط :

اعضای بدن مدافع حریم جنگل حیاتی دوباره به بیماران نیازمند بخشید

به گزارش  خبرنگار صفیر  گیلان از رشت؛جنگلبان فقید گیلان و فرزند رشید آستارا ، زنده یاد ،موسی حیایی از جمع خانواده و دوستان رفت اما حیاتی دوباره به بیماران نیازمند بخشید . این مدافع حریم جنگل که روز شنبه گذشته به همراه همکاران سبز پوش خود در حین برگشت از ماموریت دچار حادثه رانندگی شده […]

اعضای بدن مدافع حریم جنگل حیاتی دوباره به بیماران نیازمند بخشید

به گزارش  خبرنگار صفیر  گیلان از رشت؛جنگلبان فقید گیلان و فرزند رشید آستارا ، زنده یاد ،موسی حیایی از جمع خانواده و دوستان رفت اما حیاتی دوباره به بیماران نیازمند بخشید . این مدافع حریم جنگل که روز شنبه گذشته به همراه همکاران سبز پوش خود در حین برگشت از ماموریت دچار حادثه رانندگی شده و به شدت مصدوم شده بود علی رغم تلاش کادر پزشکی و درمانی بیمارستان فاطمی شهرستان اردبیل دچار مرگ مغزی شده و بنا بر آخرین اطلاع واصله با رضایت خانواده محترم ،بزرگوار و داغدیده حیایی ،اعضای بدن این جنگلبان گیلانی توانست زندگی مجددی به ۷ بیمار نیازمند ببخشد .

پیکر این پاسدار طبیعت و محافظ انفال الهی امروز(جمعه ۳ شهریور ۹۶) پس از نماز باشکوه جمعه شهرستان آستارا توسط خانواده معزز ومعزای حیایی ، مقامات لشکری و کشوری استان گیلان و آستارا و همکاران این عزیز سفرکرده تا آرامگاه ابدی وی تشییع شده و در کنار دو همکار دیگر خود به خاک سپرده  شد .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد