امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 30526
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹ | 10411 بازدید | ارسال توسط :

افتتاح مرکز جامع غربالگری سرطان به زودی در بیمارستان رازی رشت

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان؛رئیس بیمارستان رازی رشت در حاشیه مراسم افتتاح مرکز اورژانس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت گفت: این اورژانس در مساحتی با زیربنا ۷۲۴ مترمربع و با اعتبار چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید. دکتر سیامک ریماز افزود: اورژانس جدید مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با ۲۸ تخت […]

افتتاح مرکز جامع غربالگری سرطان به زودی در بیمارستان رازی رشت

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان؛رئیس بیمارستان رازی رشت در حاشیه مراسم افتتاح مرکز اورژانس مرکز آموزشی درمانی رازی رشت گفت: این اورژانس در مساحتی با زیربنا ۷۲۴ مترمربع و با اعتبار چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.
دکتر سیامک ریماز افزود: اورژانس جدید مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با ۲۸ تخت شامل ۲۰ تخت بستری، هفت تخت مراقبت ویژه و یک تخت ایزوله به بهره برداری رسیده است.
وی اظهار داشت: در طبقه دوم اورژانس جدید بیمارستان رازی رشت مرکز جامع پیشگیری و تشخیص زودرس بیماری های غیرواگیر به عنوان مرکز غربالگری سرطان برای چهار سرطان شایع در استان گیلان و کشور شامل دستگاه گوارش فوقانی و تحتانی، واحد اندوسکوپی و کلروسکوپی ماموگرافی برای تشخیص سرطان سینه و مرکز تشخیص زودرس دهانه رحم به بهره برداری می رسد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد