امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 17 May , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 6 شوال 1442
شناسه خبر : 8644
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۲ | 1486 بازدید | ارسال توسط :

ا فتتاح همزمان پروژه های شرکت توزیع برق استان با حضور معاون رییس جمهور و استاندار گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛در اولین روز از هفته دولت پروژه های تقویت شبکه توزیع برق استان در برابر شرایط نامساعد جوی  با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان به صورت همزمان در روستای طرازکوه رشت به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان به نقل […]

ا فتتاح همزمان پروژه های شرکت توزیع برق استان با حضور معاون رییس جمهور و استاندار گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛در اولین روز از هفته دولت پروژه های تقویت شبکه توزیع برق استان در برابر شرایط نامساعد جوی  با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان به صورت همزمان در روستای طرازکوه رشت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان به نقل از استانداری گیلان؛ پروژه های تقویت شبکه توزیع برق استان در برابر شرایط نامساعد جوی همچون بارش برف سنگین با اعتباری بیش از ۲۱ میلیارد تومان عصر امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان به صورت همزمان در روستای طرازکوه رشت به بهره برداری رسید.

این پروژه ها که شامل جایگزینی ۵۲۳ کیلومتر کابل خودنگهدار به جای سیم مسی فرسوده و همچنین تعویض ۴ هزار و ۷۸۷ پایه فرسوده بود در سطح شهرستانهای استان گیلان به اجراء در آمده است.

افزایش قابلیت اطمینان شبکه و کاهش پارگی سیمها در شرایط جوی نامساعد از مزایای استفاده از کابلهای خودنگهدار است .

 دو برف سنگین  بهمن سال ۹۵ به پایه ها و سیم های شبکه توزیع برق خسارت زد  و به دلیل پارگی سیمها و شکستگی پایه ها خاموشی طولانی مدت ایجاد شد که  تمهیدات انجام شده منجر به افزایش وضعیت تاب آوری شبکه و کاهش  بروز مشکلات در چنین شرایطی می شود.

در هفته دولت امسال ۴۸۷پروژه توسعه و اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع برق گیلان بالغ بر ۴۶۱ میلیارد تومان آماده شده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد