امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 25 September , 2021
امروز : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰ - 18 صفر 1443
شناسه خبر : 29272
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۲۲ | 6111 بازدید | ارسال توسط :

برخورد با فروشندگان البسه مشکی منقوش به نمادهای ضد دینی و مذهبی

به گزارش صفیر گیلان، سرهنگ “رضا محمدزاده” در جمع رؤسای اتحادیه‌های پوشاک و آرایشگران گفت: بعضاً در روزهای منتهی به ایام محرم مشاهده شده در برخی از مغازه‌ها و دستفروشی‌ها البسه‌های مشکی منقوش به نمادهای ضد دینی و مذهبی توسط افراد ناآگاه یا سودجو فروخته می‌شود که قطعاً تولید و توزیع این قبیل اقلام از […]

برخورد با فروشندگان البسه مشکی منقوش به نمادهای ضد دینی و مذهبی

به گزارش صفیر گیلان، سرهنگ “رضا محمدزاده” در جمع رؤسای اتحادیه‌های پوشاک و آرایشگران گفت: بعضاً در روزهای منتهی به ایام محرم مشاهده شده در برخی از مغازه‌ها و دستفروشی‌ها البسه‌های مشکی منقوش به نمادهای ضد دینی و مذهبی توسط افراد ناآگاه یا سودجو فروخته می‌شود که قطعاً تولید و توزیع این قبیل اقلام از ترفندهای دشمنان در راستای تضعیف باورهای دینی جوانان است.
سرهنگ محمدزاده افزود: با عرضه کنندگان پوشاک خارجی قاچاق با رنگ مشکی تحت عنوان لباس محرمی منقوش به تصاویر ضد مذهبی و موهن و حتی حاوی تصاویر شیطان پرستی برخورد می‌شود.
وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان دین همواره به اشکال مختلف تلاش می‌کنند که به مبانی اسلامی و اعتقادات مردم خدشه وارد کنند تصریح کرد: مردم دیندار همواره با هوشیاری، درایت و بینش اسلامی با انحرافات و خرافه گرائی مبارزه خواهند کرد.
سرهنگ محمدزاده در ارتباط با عرضه و فروش لوازم و پوشاک منقوش به تصاویر موهن به واحدهای صنفی هشدار داد و گفت: در صورت مشاهده این قبیل تخلفات به استناد ماده ۲۸ قانون نظام صنفی با واحد صنفی متخلف برخورد خواهد شد.
محمدزاده ضمن تشکر از همکاری، تعامل و همیاری جامعه صنفی با پلیس در مقاطع و ایام خاص از همه مدیران و متصدیان اماکن عمومی خواست، ضمن حضور فعال در مراسم‌های عزاداری محرم با نصب تراکت، بنر و پارچه مشکی بر سردرب واحد صنفی خود، ارادتشان را به اهل بیت عصمت و طهارت اعلام کنند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی در پایان با تاکید بر برخورد با فروشندگان البسه مشکی منقوش به نمادهای ضد دینی و مذهبی ازشهروندان خواست، در صورت مشاهده موارد اینچنینی مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و شماره تلفن ۲۱۸۲۱۷۷۳ و ۲۱۸۲۱۷۸۹به پلیس اعلام کنند.

image_2019_9_2-8_6_35_762_a4H

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد