امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 22 September , 2021
امروز : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ - 15 صفر 1443
شناسه خبر : 30150
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳ | 24533 بازدید | ارسال توسط :

برپایی زیارت اربعین در ۵۰۰ محله گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛حجت الاسلام سید حسین گلمیرزادهضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری اربعین حسینی سرور و سالار شهیدان، اظهار کرد: در حال حاضر بخش زیادی از مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان در سفر پیاده روی اربعین برای انجام برنامه‌های تبلیغی حضور دارند. وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی […]

برپایی زیارت اربعین در ۵۰۰ محله گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛حجت الاسلام سید حسین گلمیرزادهضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری اربعین حسینی سرور و سالار شهیدان، اظهار کرد: در حال حاضر بخش زیادی از مبلغان اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان در سفر پیاده روی اربعین برای انجام برنامه‌های تبلیغی حضور دارند.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان برای روز اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر، افزود: از صبح روز اربعین حسینی (ع) تا عصر همین روز در بیش از ۵۰۰ محله استان گیلان زیارت اربعین برپا خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه با بیان اینکه این اداره کل با سایر دستگاه‌های فرهنگی نیز در برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان همکاری می کند، گفت: برپایی تجمع عزاداران اربعین حسینی در میدان شهدای ذهاب، به راه انداختن دسته‌جات و برپایی مراسم عزاداری توسط تشکل‌های مذهبی در سطح استان از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای این ایام است.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن دهه پایانی ماه صفر، تصریح کرد: بیش از ۳۰۰ مبلغ به مساجد شهری و روستایی از سوی اداره کل تبلیغات برای انجام مراسم دهه پایانی صفر اعزام می شوند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد