به گزارش صفیر گیلان، یوسف نیک انجام در نشست با اصحاب رسانه  با اشاره به اینکه برای سومین سال پیاپی جشنواره ملی نگاهی به طنز معاصر در شهرستان فومن برگزار می‌شود، اظهار کرد: اختتامیه این جشنواره ساعت ۱۶:۳۰ عصر پنجشنبه ۲۰ تیر ماه امسال در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شهرستان فومن دارای مفاخر بزرگی در حوزه‌های مختلف است، گفت: استاد کیومرث صابری فومنی «گل آقا» یکی از نمونه‌های این مفاخر است که امروز به واسطه سابقه وی در طنز، فومن را خاستگاه طنز کشور می‌شناسند.

نیک انجام با اشاره به افزایش دو برابری آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره نسبت به سال گذشته، بیان کرد: آثار در قالب شعر و نثر طنز و داستان کوتاه ارسال شده است.

وی با بیان اینکه ۳ داور ملی این آثار را بررسی می‌کنند، افزود: در نهایت به ۱۱ اثر برگزیده جوایز و تندیس جشنواره اهدا می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در ادامه همچنین به مهمانان کشوری دعوت شده به این جشنواره نیز اشاره کرد رضا رفیع، داریوش کاردان، رضا بنفشه خواه، فرامرز ریحان صفت و استاد کاویانی را تعدادی از چهره‌ها اعلام کرد.