امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 28546
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸ | 2310 بازدید | ارسال توسط :

برگزاری جشنواره «یادداشت مدافعان حرم» در کارگاه آموزشی خبرنگار حرفه ای

 به گزارش صفیر گیلان، «مهدی پارسا» صبح امروز (سه‌شنبه،  ۱۵مرداد) در نخستین کارگاه آموزشی خبرنگاری حرفه‌ای که در کانون شهید حق‌شناس خمام برگزار شد، اظهار کرد: دنیای امروزدنیای رسانه است و قدرت همه جوامع بشری در این است که بتوانند یک حامل و پیام‌رسان قوی در کنار خود داشته باشند. مسئول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این […]

برگزاری جشنواره «یادداشت مدافعان حرم» در کارگاه آموزشی خبرنگار حرفه ای
 به گزارش صفیر گیلان، «مهدی پارسا» صبح امروز (سه‌شنبه،  ۱۵مرداد) در نخستین کارگاه آموزشی خبرنگاری حرفه‌ای که در کانون شهید حق‌شناس خمام برگزار شد، اظهار کرد: دنیای امروزدنیای رسانه است و قدرت همه جوامع بشری در این است که بتوانند یک حامل و پیام‌رسان قوی در کنار خود داشته باشند.

مسئول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این دوره به صورت دو روزه است، افزود: این دوره ۲۰ ساعته با حضور اساتید خوب و مجرب برگزار شد.
پارسا با بیان اینکه بعد از پایان دوره ۲ آزمون تئوری و عملی از شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود، تصریح کرد: دو نشست خبری برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان آن را پوشش داده و مورد ارزیابی داوران قرار می‌گیرند.
مسئول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه جشنواره یادداشت مدافعان حرم در این دوره برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: افراد برتر از بین شرکت‌کنندگان انتخاب می‌شود.

وی اظهار کرد: حضور منظم شرکت کنندگان حائز اهمیت است زیرا قرار است این شرکت کنندگان به عنوان خبرنگاران حرفه‌ای به جامعه معرفی شوند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد