امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 21 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ - 14 صفر 1443
شناسه خبر : 28679
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵ | 4888 بازدید | ارسال توسط :

تبیین درست «بیانیه گام دوم»، دنیایی به دور از ظلم و ستم/مسئولان گرانی را جدی نمی گیرند/فساد میلیاردی‌ با ترکیبی از رشوه

اختصاصی/ صفیر گیلان؛سردار محمد عبدالله‌پور عصر سه‌شنبه در بزرگداشت روز خبرنگار که در سالن نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان برگزار شد با اشاره به آغاز دومین دوره عمر چهل ساله انقلاب اسلامی ایران، گفت: انقلاب ایران حرکتی عظیم، عجیب و افسانه‌ای توسط مردم است. تبیین درست «بیانیه گام دوم»، دنیایی به دور از ظلم و […]

تبیین درست «بیانیه گام دوم»، دنیایی به دور از ظلم و ستم/مسئولان گرانی را جدی نمی گیرند/فساد میلیاردی‌ با ترکیبی از رشوه

اختصاصی/ صفیر گیلان؛سردار محمد عبدالله‌پور عصر سه‌شنبه در بزرگداشت روز خبرنگار که در سالن نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان برگزار شد با اشاره به آغاز دومین دوره عمر چهل ساله انقلاب اسلامی ایران، گفت: انقلاب ایران حرکتی عظیم، عجیب و افسانه‌ای توسط مردم است.

تبیین درست «بیانیه گام دوم»، دنیایی به دور از ظلم و ستم

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه آینده بشریت به بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم گره خورده است، افزود: بیانیه گام دوم‌ انقلاب تشکیل دهنده تمدن و زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج) و حاصل بصیرت، وحدت و رهبری در انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تأکید مقام‌ معظم رهبری بر هفت محور در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: ایران در بخش تولید علم از زمان طاغوت دچار عقب افتادگی شده است که باید این خلأ پر شود.

سردار عبدالله‌پور بر ضرورت رعایت اخلاق مداری تأکید و تصریح کرد: پیشرفت یک جانبه علم بدون وجود اخلاقیات فایده‌ای ندارد و حاصل پیشرفت بدون معنویت و اخلاق، جنایت مدعیان دموکراسی است.

مسئولان گرانی را جدی نمی گیرند

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب به نقش خبرنگاران در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه، بیان کرد: در راه مبارزه با فساد بدلیل ساختار نامناسب نمره قابل قبولی نداریم مسئولان همچنان برای حل مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم اقدام مناسبی انجام نداده‌اند.

سردار عبدالله‌پور حفظ استقلال و آزادی کشور، عزت ملی و مرزبندی با دشمنان و ترویج سبک‌ زندگی اسلامی و ایرانی را از جمله موارد مورد تأکید رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: آموزش و مراقبت از نیروهای سپاه شامل سربازان، سپاهیان، عملکرد قابل توجه سپاه قدس در حوزه امنیت و مسئله دفاعی کشور از جمله ماموریت‌های سپاه قدس گیلان است.

ایشان عقب ماندگی در حوزه علمی و اقتصادی و فرهنگی را با رقم بالا خواند و گفت: جنایات در کشورها ی پیشرفته قابل بیان نیست .

وی پیشرفت علمی را توام با معنویت معنی دار خواند و گفت:مسئولان برای گرانی راه و چاه پیدا نکردند  و با تعلل کار می کنند در حالی که  کار علمی پیرامون تبیین بیانیه گام دوم راهی جدید برای عدالت و مبارزه با فساد است.

یکه تازی جوانان انقلابی در فضای مجازی جلوی فعالیت دشمن را می گیرد  

وی با بیان اینکه فضای مجازی باید توسط نیروهای انقلابی اداره شود، گفت: تاسیس گردان‌های سایبری در هر شهر و اشراف کامل اطلاعاتی بر تمام جریانات ضد انقلابی بویژه مبارزه با فساد در بدنه‌های دولتی از جمله اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه سرانه فراخوان دشمن در فضای مجازی از مرز ۳۰۰  می گذرد گفت:دشمن امروز با یکه تازی در فضای مجازی فضای ما را محدود می کند و نیاز است جوانان انقلابی جلوی این یکه تازی را با ورود انقلابی خود بگیرند..

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه سوء تدبیر مسئولان عامل مهم مشکلات معیشتی است، ادامه داد: ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومان در استان گیلان و همچنین ساخت و بازسازی ۵۰۰ واحد مسکونی در منطقه سیل زده گمیشان گلستان توسط سپاه قدس بخشی از فعالیت این نهاد است که ۳۵ واحد مسکونی تا هفته دولت تحویل داده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه خودکفایی در قلمرو غذایی یکی از وظایف سپاه پاسداران بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب است، اظهار کرد: آبادانی سه دهستان در شهرستان‌های رودبار، املش، تالش، اجرای طرح همگام با کشاورز، به خودکفایی رسیدن در دانه های روغنی و ایجاد امنیت غذایی از جمله این اقدامات است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به قاچاق و با بیان اینکه خوشبختانه ایران از نظر اقتصادی ضعف ندارد، گفت: اگر مافیای قاچاق در بخش‌های مختلف که ریشه اکثریت آنها تسهیلات بانکی است وجود نداشته باشد طی دو سال در بسیاری از حوزه‌ها می توانیم به خودکفایی برسیم.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه امروز با رشوه قاچاق میلیاردی در کشور صورت می گیرد گفت: کشور اقتصادش از نظر سرمایه مشکلی ندارد بلکه ساختار کشور معیوب است.

image_2019_8_13-10_22_54_483_PDO image_2019_8_13-10_22_54_125_7DM

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد