امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 49686
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, اقتصادی, گیلان تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱ | 36 بازدید | ارسال توسط :
با همت نمایندگان شرق گیلان و قزوین صورت میگیرد .

تصمیم گیری در مورد بازگشایی راه ابریشم، جاده سیاهکل دیلمان به قزوین مسیری برای برون رفت از چالش ها

صفیر گیلان؛فرخی با تاکید بر اینکه در این نشست استانداران و روسای تامین هر دو استان به همراه مدیران راه شهرسازی است تصریح کرد. این اقدام میتواند برای توسعه و رونق اقتصادی هر دو استان از اهمیت بسیار بسزایی برخوردار باشد و نه تنها راه برون رفت از بم بست و برقراری راه اقتصادی و تجاری بین دو استان گیلان و قزوین بوده بلکه میتواند راه بین الملی برای توریست و گردشگران باشد.

تصمیم گیری در مورد بازگشایی راه ابریشم، جاده سیاهکل دیلمان به قزوین مسیری برای برون رفت از چالش ها

اختصاصی/صفیر گیلان؛ دکتر رسول فرخی نماینده مجلس شورای اسلامی و خدمتگذار مردم شهرهای لاهیجان و سیاهکل از بازگشایی جاده سیاهکل دیلمان به قزوین خبر داد و گفت این جاده که در گذشته به جاده راه ابریشم از موقعیت استراتژیکی خاصی هم برخوردار بود با همکاری و پیگیری دو جانبه مابین نمایندگان شرق گیلان و قزوین در آینده نزدیک باز گشایی میشود.

فرخی با بیان این مطلب که در این نشست دو جانبه بین نمایندگان شرق گیلان یعنی صفری نماینده مردم شهرستان رودسر و املش و محمد نژاد نماینده مردم شهرستان لنگرود و نمایندگان استان قزوین بر گزار میشود افزود جاده مهم راه ابریشم گامی بسوی رونق و تجارت جهانی بین ملت ها در گذشته بوده است .

فرخی با تاکید بر اینکه در این نشست استانداران و روسای تامین هر دو استان به همراه مدیران راه شهرسازی است تصریح کرد. این اقدام میتواند برای توسعه و رونق اقتصادی هر دو استان از اهمیت بسیار بسزایی برخوردار باشد و نه تنها راه برون رفت از بم بست و برقراری راه اقتصادی و تجاری بین دو استان گیلان و قزوین بوده بلکه میتواند راه بین الملی برای توریست و گردشگران باشد.

فرخی خاطر نشان کرد جاده سیاهکل دیلمان به قزوین یا همان جاده راه ابریشم در گذشته بسیار اهمیت خاصی داشته و برای ساکنین حاشیه این جاده به جهت فروش اقلام مهم مصرفی از اهمیت بالایی برخوردار بود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد