امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 29482
  پرینتخانه » اخبار, خبرهای ویژه, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱ | 4845 بازدید | ارسال توسط :

ثبت ۹۵ درصد واجدان شرایط در سامانه سناد آموزش و پرورش

به گزارش صفیر گیلان، نادر جهان آرای پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای شروع ثبت دانش آموزان در مدارس استان گیلان تاکنون ۳۵۲ هزار و ۱۹۷ دانش آموز ثبت نام کرده اند. وی با بیان اینکه تاکنون معادل ۹۵ درصد واجدان شرایط در سامانه سناد آموزش و پرورش ثبت نام […]

ثبت ۹۵ درصد واجدان شرایط در سامانه سناد آموزش و پرورش

به گزارش صفیر گیلان، نادر جهان آرای پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای شروع ثبت دانش آموزان در مدارس استان گیلان تاکنون ۳۵۲ هزار و ۱۹۷ دانش آموز ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه تاکنون معادل ۹۵ درصد واجدان شرایط در سامانه سناد آموزش و پرورش ثبت نام کرده اند، گفت: ثبت نام از دانش آموزان تا پایان شهریور ادامه دارد.

جهان آرای با اشاره به اینکه از این تعداد دانش آموزان ثبت نام شده ۱۸۹ هزار و ۶۹۷ در مقطع ابتدایی، ۸۸ هزار و ۷۴۳ نفر در دوره اول متوسطه و مابقی در دوره دوم متوسطه هستند، افزود: ۱۷ هزار و ۲۶۰ فرهنگی نیز از ابتدای ماه مهر برای آموزش به دانش آموزان در کلاس‌های درس حاضر خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه تمهیدات لازم برای آغاز یک سال تحصیلی خوب در سطح استان اتخاذ شده است، تصریح کرد: دانش آموزان گیلانی از ابتدای سال تحصیلی جدید در سه هزار و ۳۹ مدرسه دولتی و ۸۲۴ مدرسه غیر دولتی مشغول به تحصیل می شوند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد