امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 27 September , 2021
امروز : دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ - 20 صفر 1443
شناسه خبر : 29498
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸ | 4335 بازدید | ارسال توسط :

حرکت کاروان «مهر با نشاط» به سمت مدارس استان گیلان /توزیع تجهیزات ورزشی بین ۴۰۰ مدرسه شهری و روستایی گیلان

 به گزارش صفیر گیلان، پیش از ظهر دوشنبه با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان گیلان کاروان «مهر با نشاط» به سمت مدارس استان گیلان حرکت کرد. مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این کاروان شامل تجهیزات ورزشی مدارس است، گفت: انواع توپ‌های ورزشی، جعبه […]

حرکت کاروان «مهر با نشاط» به سمت مدارس استان گیلان /توزیع تجهیزات ورزشی بین ۴۰۰ مدرسه شهری و روستایی گیلان
 به گزارش صفیر گیلان، پیش از ظهر دوشنبه با حضور مسئولان آموزش و پرورش استان گیلان کاروان «مهر با نشاط» به سمت مدارس استان گیلان حرکت کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این کاروان شامل تجهیزات ورزشی مدارس است، گفت: انواع توپ‌های ورزشی، جعبه کمک‌های اولیه، بسته‌های آموزشی و ورزشی برای مدارس ابتدایی، چارت‌های بینایی و انواع البسه ورزشی از جمله لوازم موجود در این کاروان است.

نادر جهان آرای با بیان اینکه ارزش ریالی این تجهیزات ۵۰۰ میلیون تومان است، افزود: این لوازم و تجهیزات ورزشی با ۲۱ وانت بار در میان ۴۰۰ مدرسه شهری و روستایی استان گیلان توزیع می شود.

وی توجه به فعالیت‌های ورزشی و برگزاری المپیادهای درون مدرسه‌ای در اولویت آموزش و پرورش استان گیلان قرار دارد، تصریح کرد: توسعه و ترویج ورزش در بین دانش‌آموزان و در سطح مدارس در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با تأکید بر اینکه با توزیع تجهیزات و لوازم ورزشی بین مدارس تلاش می‌کنیم تا زمینه افزایش فعالیت‌های بدنی زمینه دانش آموزان را فراهم کنیم، ادامه داد: سلامت جسم و روح دانش آموزان اهمیت بسیار دارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد