امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 29 October , 2021
امروز : جمعه, ۷ آبان , ۱۴۰۰ - 23 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 8123
  پرینتخانه » اخبار, خبرهای ویژه تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱ | 3250 بازدید | ارسال توسط :

در سقوط خودرو آفرود به دره در ییلاقات تولاب بره ویسرود شهرستان شفت ۴ جوان جان باختند.

به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده انتظامی شهرستان شفت با اشااره به اینکه ۴جوان در سقوط خودرو به دره در ییلاقات تولاب بره ویسرود شهرستان شفت جان باختند گفت:در محل حادثه یک خودرو آفرود که در مسابقات اتومبیل رانی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت متلاشی شده کشف شد. به گزارش صفیر گیلان به نقل از پایگاه […]

در سقوط خودرو آفرود به دره در ییلاقات تولاب بره ویسرود شهرستان شفت  ۴ جوان جان باختند.

به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده انتظامی شهرستان شفت با اشااره به اینکه ۴جوان در سقوط خودرو به دره در ییلاقات تولاب بره ویسرود شهرستان شفت جان باختند گفت:در محل حادثه یک خودرو آفرود که در مسابقات اتومبیل رانی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت متلاشی شده کشف شد.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ” علی صداقت“در تشریح این خبر گفت: ظهر روز جاری از طریق چوپان ها و افراد بومی در ارتفاعات منطقه ییلاقات تولاب بره ویسرود شهرستان شفت کشف چندجنازه به پلیس گزارش شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی پلیس با سازمانهای امدادی و مردم محلی ۴ جنازه که دو مرد و دو خانم بین ۲۸ تا ۳۱ سال می باشند از دره خارج شدند؛ بیان داشت: در محل حادثه یک خودرو آفرود که در مسابقات اتومبیل رانی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت متلاشی شده کشف شد.
وی با اعلام اینکه هویت دو مرد شناسایی شده است؛ اظهارداشت: دو مرد اهل و ساکن رشت بوده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت با بیان اینکه هویت دو جسد خانم کشف شده هنوز مشخص نیست،افزود: اطلاعات تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
به گفته وی؛ با انتقال اجساد به پزشکی قانونی علت این حادثه در دست بررسی است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد