امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 19 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰ - 12 صفر 1443
شناسه خبر : 28874
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷ | 7076 بازدید | ارسال توسط :

دستگیری دختری در فومن به دلیل کمپین چهارشنبه سفید و برداشتن حجاب

صفیر گیلان؛به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی صفیر گیلان،مقارن ساعت ۱۱ صبح امروز ۳۰ مرداد ۹۸ دختری با برداشتن روسری در جلوی مسجد جامعه فومن ظاهر می شود. مدت توقف این دختر  بی حجاب در جلوی مسجد آنقدر طولانی شده که با تماس های مکرر همشهریان به مرکز پلیس”ضابط قضایی خانم” به محل اعزام می […]

دستگیری دختری در فومن به دلیل کمپین چهارشنبه سفید و برداشتن حجاب

صفیر گیلان؛به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی صفیر گیلان،مقارن ساعت ۱۱ صبح امروز ۳۰ مرداد ۹۸ دختری با برداشتن روسری در جلوی مسجد جامعه فومن ظاهر می شود.

مدت توقف این دختر  بی حجاب در جلوی مسجد آنقدر طولانی شده که با تماس های مکرر همشهریان به مرکز پلیس”ضابط قضایی خانم” به محل اعزام می گردد و پس از چندین بار تذکر پس از حمله  فرد خاطی به طرف مامور خانم با هوشیاری کسبه میدان ولی عصر (عج) و تقاضا از رئیس پلیس راهور سرگرد هادی پور که در کیوسک راهور حضور داشتند ماجرا به صورت فنی و عملیاتی آغاز و در مدت چند دقیقه دختر بی حجاب دستگیر میشود.

شایان ذکر است نماینده های مسیح علینژاد موسس بی حجابی و چهارشنبه عای سفید در شهرهای ایران با دریافت مبلغی با برداشتن روسری و فیلم گرفتن از خود سعی بر خدشه دار نمودن عفت عمومی را دارند.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد