امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 23 September , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۰ - 16 صفر 1443
شناسه خبر : 31085
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸ | 13104 بازدید | ارسال توسط :

دوره های تئوری-عملی ایمنی و آتش نشانی در شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

به گزارش صفیر گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از برگزاری دوره های دوره های تئوری و عملی ایمنی و آتش نشانی در سطح این شرکت خبر داد و اظهار داشت: این دوره ها طی ۱۷ جلسه و در کلیه شهرستان های استان برگزار شده است. مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان نمود: این […]

دوره های تئوری-عملی ایمنی و آتش نشانی در شرکت گاز استان گیلان برگزار شد

به گزارش صفیر گیلان، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از برگزاری دوره های دوره های تئوری و عملی ایمنی و آتش نشانی در سطح این شرکت خبر داد و اظهار داشت: این دوره ها طی ۱۷ جلسه و در کلیه شهرستان های استان برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان نمود: این دوره ها طی سه ماه در سراسر استان برگزار شد و در طی آن مجموعاً بیش از ۵۰۰ نفر از پرسنل شرکت، در بازآموزی مبانی ایمنی و آتش نشانی شرکت کردند.

وی ضمن ضروری برشمردن یادگیری الزامات ایمنی برای کارکنان بویژه پرسنل عملیاتی گفت: با برنامه ریزی های بعمل آمده این دوره ها توسط امور HSE گاز گیلان برای کلیه کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری اجرا شده است.

مهندس اکبر بیان نمود: در این دوره ها مطالب مرتبط با مباحث ایمنی و تئوری آتش تشریح شد و سپس شرکت کنندگان بطور عملی با نحوه استفاده از انواع خاموش کننده های موجود در سطح شرکت آشنا شدند تا آمادگی بیشتری برای پیشگیری و مقابله با حوادث احتمالی بدست آورند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه گفت: ایمنی، تعطیلی بردار نیست و امور HSE باید با برگزاری دوره های آموزشی بیشتر ضمن فراگیری فرهنگ HSE در همه سطوح سازمان، احتمال وقوع حوادث را به حداقل برساند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد