امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 22 September , 2021
امروز : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ - 15 صفر 1443
شناسه خبر : 28536
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰ | 2378 بازدید | ارسال توسط :

رشد ۸درصدی اعتبارات صومعه سرا/ اختصاص اعتبارات به پروژه های نیمه تمام در اولویت اول

به گزارش صفیر گیلان، سیدجلال سیدمحمدی ظهر دوشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی صومعه سرا که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان صومعه سرا ۲۷ میلیارد تومان است. وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز اعتبارات شهرستان صومعه سرا ۲۴ میلیارد تومان بوده که از […]

رشد ۸درصدی اعتبارات صومعه سرا/ اختصاص اعتبارات به پروژه های نیمه تمام در اولویت اول

به گزارش صفیر گیلان، سیدجلال سیدمحمدی ظهر دوشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی صومعه سرا که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان صومعه سرا ۲۷ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز اعتبارات شهرستان صومعه سرا ۲۴ میلیارد تومان بوده که از این میزان ۵۰ درصد تخصیص یافته است، افزود: در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد ۸.۷ درصدی اعتبارات شهرستان صومعه سرا هستیم.

فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه تلاش شده تا اعتبارات پیش بینی شده به صورت متوزان توزیع شود، گفت: حوزه راه‌سازی و راهداری، کشاورزی، زیرساخت‌های اعم از برق، آب شرب بویژه آب روستایی بیشترین اعتبارات را به خود اختصاص داده اند.

سیدمحمدی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه ها نیمه کاره زیادی در سطح شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به محدودیت اعتباراتی تلاش شده تا میزان اعتبارات اختصاص یافته به پروژه ها به گونه‌ای باشد تا از تعداد پروژه‌های نیمه تمام کاسته شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد