مشاهده مطلب

      ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹      ۰             35709      اخبار, خبرهای ویژه, فرهنگی و اجتماعی, یادداشت   Print This Post Print This Post
به مناسبت 27 اردیبهشت؛

روابط عمومی یعنی سلام، لبخند، علم ،هنر و همراهی و همدلی

اختصاصی/صفیر گیلان؛روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی امسال در حالی گرامی داشته می‌شود که شیوع بیماری فراگیر کرونا در جهان و کشور ما باعث ایجاد محدودیت‌هایی در روابط اجتماعی و […]

اختصاصی/صفیر گیلان؛روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی امسال در حالی گرامی داشته می‌شود که شیوع بیماری فراگیر کرونا در جهان و کشور ما باعث ایجاد محدودیت‌هایی در روابط اجتماعی و تعامل فردی شده که البته همین امر رویکرد مردم به استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی از جمله اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را به شدت افزایش داده است.

مسئول پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان در یادداشتی نوشت؛بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی “روابط عمومی و ارتباطات” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم ،هنر و  همدلی و همراهی است.

این روز متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که به اخلاق حسنه ستوده اند و خداوند نعمت پاسخگویی خوش رویانه به همنوعان را به آنان عطا کرده است. ما معتقدیم که روابط عمومی یک شغل نیست ،یک ویژگی اخلاقی است که هرکسی باید خویش را به آن مزین سازد و آنکه در صف اول مراوده با هموطنان قرار دارد به این مهم اولی تر است.

اعتماد و اقتدار بیانگر ریشه دار بودن روابط عمومی و اخلاق پسندیده در مجموعه ادارات و نهادها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی ایران است که حفظ و استمرار آن، واجب و ضروری است. این مناسبت را به همه مدیران و همکارانی که به “روابط عمومی خوب” متصف هستند و به ویژه همکاران ارزشی شاغل در واحدهای روابط عمومی ها  تبریک و تهنیت گفته و توفیق روزافزون یکایک آنان را آرزو می نماید.

/مسئول پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان

/زلیخا صفری راسته کناری

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.

*

code