امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 21 September , 2021
امروز : سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ - 14 صفر 1443
شناسه خبر : 31673
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲ | 9030 بازدید | ارسال توسط :

سازش ۷۳ درصد از پرونده های مراکز مشاوره و مددکاری گیلان

به گزارش صفیر گیلان/سردار عزیزالله ملکی با اشاره به ارجاع ۳ هزار و ۳۴۱ پرونده به مراکز مشاوره و مددکاری گیلان، اظهار کرد: از این تعداد ۲ هزار و ۴۵۶ پرونده معادل ۷۳ درصد با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاری انتظامی گیلان به صلح و سازش منجر شد. وی با بیان اینکه امسال پرونده ۷ هزار و ۴۰۱ نفر به […]

سازش ۷۳ درصد از پرونده های مراکز مشاوره و مددکاری گیلان

به گزارش صفیر گیلان/سردار عزیزالله ملکی با اشاره به ارجاع ۳ هزار و ۳۴۱ پرونده به مراکز مشاوره و مددکاری گیلان، اظهار کرد: از این تعداد ۲ هزار و ۴۵۶ پرونده معادل ۷۳ درصد با تلاش کارشناسان مشاوره و مددکاری انتظامی گیلان به صلح و سازش منجر شد.

وی با بیان اینکه امسال پرونده ۷ هزار و ۴۰۱ نفر به مراکز مددکاری و مشاوره کلانتری‌های گیلان فرستاده شده است، افزود: از این تعداد هزار و ۵۹۷ پرونده به مرکز مشاوره و ۵ هزار و ۸۰۴ پرونده دیگر نیز به دوایر مشاوره کلانتری‌ها فرستاده شد که طرفین دعوا از خدمات مشاوره رایگان بهره‌مند شدند.

فرمانده انتظامی گیلان گفت: مشاوره خانوادگی، فردی، تربیتی، تحصیلی، روانی، شغلی، اقتصادی، ازدواج، تحصیل، حقوقی و روانشناختی، خدماتی است که به صورت رایگان در مراکز و دوایر مشاوره کلانترهای استان ارائه می ‌شود.

سردار ملکی هدف از تأسیس مراکز مشاوره را ایجاد رابطه نزدیک و صمیمی همراه با اعتماد بین مردم و پلیس، شناسایی ریشه ‌ها و زمینه‌های بروز رفتارهای ناهنجار و بزهکارانه، کاهش بار نیروی انتظامی و قضائی پلیس و مشکلات اجتماعی مردم است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد