امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 30830
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷ | 8149 بازدید | ارسال توسط :

صبح امروز رخ داد: آتش سوزی در طبقه سوم آپارتمانی در رشت و اعزام ۲۰ آتش نشان به همراه ۹ دستگاه خودرو

به گزارش صفیر گیلان، آتش سوزی منزل مسکونی در ساعت ۰۶:۳۵ صبح امروز ۲۰ آبان ۹۸ به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که سریعا ۲۰ آتش نشان بهمراه۹دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع دربلوار دیلمان اعزام شدند. شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: به […]

صبح امروز رخ داد: آتش سوزی در طبقه سوم آپارتمانی در رشت و اعزام ۲۰ آتش نشان به همراه ۹ دستگاه خودرو

به گزارش صفیر گیلان، آتش سوزی منزل مسکونی در ساعت ۰۶:۳۵ صبح امروز ۲۰ آبان ۹۸ به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که سریعا ۲۰ آتش نشان بهمراه۹دستگاه خودروی اطفایی به محل حادثه واقع دربلوار دیلمان اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: به محض رسیدن دود و شعله از طبقه سوم آپارتمان مسکونی مشاهده می شد که آتش نشانان سریعا با توجه به ایمن سازی محل، تخلیه کامل ساکنین نسبت به اطفای کامل آتش سوزی اقدام کردند.

وی با بیان اینکه علت حادثه اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه کولر اسپیلت بوده است، افزود: سقوط اسپیلت آتش گرفته بر روی فرش و مبل موجبات شدت این آتش سوزی و سرایت سریع آن را داشته است که تلاش آتش نشانان مانع از نفوذ آتش به اتاق خواب ها شد.

همین گزارش حاکی است: این حادثه مصدومی نداشت و آتش نشانان پس از تخلیه کامل دود گرفتگی ساختمان و ایمن سازی و پاکسازی محل حادثه به آشیانه بازگشتند.

هم اینک سازمان آتش نشانی رشت دارای۱۴ایستگاه آتش نشانی است که جایگاه۳ایستگاه آن درمرکز نقاط پر ترافیک شهر است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد